آیا بایننس در آب گرم است؟ CFTC از CZ شکایت کرد – گزارش بازار دیده بان


در قسمت این هفته گزارش بازار، بایننس کارشناس مقیم کوین تلگراف توضیح می دهد که در Changpeng Zhao و CFTC چه اتفاقی می افتد.

این هفته در The Market Report، میزبان محبوب ما جو هال و کارشناس باهوش سم بورگی متأسفانه نتوانستند به نتیجه برسند، اما نگران نباشید زیرا مارسل پچمن اینجاست تا همه چیزهایی را که بین معاملات آتی کالاهای ایالات متحده و ایالات متحده در جریان است تجزیه و تحلیل کند. . کمیسیون تجارت، Binance و Changpeng “CZ” Zhao.

آخرین دقیقه: بایننس و CZ توسط CFTC به دلیل نقض مقررات ایالات متحده شکایت کردند

بر اساس گزارش بلومبرگ، CFTC ایالات متحده از بایننس و مدیرعامل CZ به دلیل تخلفات تجاری شکایت کرده است. طبق CFTC، بایننس با عدم ثبت نام مناسب در تنظیم کننده مشتقات، نتوانست به تعهدات نظارتی خود عمل کند. صرافی ارزهای دیجیتال از سال 2021 کانون تحقیقات CFTC بوده است. صرافی در ماه فوریه اذعان کرد که احتمالاً با اقدامات نظارتی در ایالات متحده مواجه خواهد شد و در حال حاضر با تنظیم کننده ها کار می کند. این چه معنایی برای آینده بایننس در ایالات متحده دارد و چه تاثیری بر سهم بازار بایننس و کل بازار ارزهای دیجیتال خواهد داشت؟

با توجه به اینکه تحلیلگران می گویند استخراج کنندگان دوباره آنلاین شده اند، نرخ هش بیت کوین افزایش می یابد

نرخ هش بیت کوین در 23 مارس به بالاترین حد خود یعنی 398 تراهش در ثانیه (TH/s) رسید و تحلیلگران فکر می کنند که ماینرها با افزایش قیمت بیت کوین (BTC) شروع به بازگرداندن سخت افزار خود کرده اند. در 26 مارس برای پست کردنسام واترز، تحلیلگر تحقیقاتی در ارائه‌دهنده خدمات مالی بیت‌کوین ریور فایننشال، حدس می‌زند که افزایش نرخ هش به موجودی استخراج استفاده‌نشده به صورت آنلاین، راه‌اندازی امکانات جدید و یافتن منابع استخراج ارزان توسط کارآفرینان مرتبط است. آیا بین نرخ هش بیت کوین و قیمت رابطه وجود دارد؟ آیا می توان انتظار افزایش قیمت بیت کوین را نیز داشت؟ Pechman همه چیز را برای شما خراب می کند.

گزارش بازار هر سه‌شنبه ساعت ۱۲:۰۰ بعد از ظهر به وقت شرقی (۱۷:۰۰ بعد از ظهر UTC) منتشر می‌شود، بنابراین برای همه ویدیوها و به‌روزرسانی‌های آینده ما، به صفحه YouTube Markets & Research Cointelegraph بروید و حتماً دکمه‌های Like و Subscribe را خراب کنید. .
نویسنده: Adrian J. Permal

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید