آیا بحران مسکن ادامه دارد؟ چرا سرمایه گذاران کریپتو باید اهمیت دهند؟


مارسل پچمن، تحلیلگر و نویسنده کوین تلگراف توضیح می دهد که آیا بحران مسکن وجود دارد و چرا سرمایه گذاران کریپتو باید مراقب باشند.

برنامه ماکرو مارکت که توسط تحلیلگر رمزارز مارسل پچمن میزبانی می‌شود، هر جمعه ساعت 12:00 به وقت شرقی در کانال یوتیوب Cointelegraph Markets & Research پخش می‌شود، برنامه بازارهای ماکرو مفاهیم پیچیده را به زبان ساده توضیح می‌دهد و بر علل و پیامدهای رویدادهای مالی سنتی در طول روز تمرکز می‌کند. فعالیت ارزهای دیجیتال امروز

در قسمت امروز، پچمن در مورد بحران مسکن بحث می کند، به ویژه پس از سقوط شاخص کیس-شیلر ایالات متحده برای هفتمین ماه متوالی. با توجه به اینکه تامین مالی 15 ساله از 3.7 درصد به 5.6 درصد در مارس 2022 افزایش یافته است، مطمئناً افزایش نرخ وام مسکن در این امر نقش داشته است.

با این حال، پچمن توضیح می دهد که چرا املاک تجاری خطر بسیار فوری تری دارند، زیرا کسب و کار در طول رکود به سرعت کاهش می یابد. همچنین، اخراج شرکت‌ها اغلب یک اثر آبشاری دارند، زیرا شرکت‌های کمتری برای املاک تجاری رقابت می‌کنند.

در همان زمان، نکول به طور طبیعی افزایش می‌یابد زیرا کسب‌وکارها مجبورند بدهی خود را با هزینه‌ای بسیار بالاتر تامین مالی کنند. این ویدیو توضیح می دهد که چگونه بحران املاک تجاری می تواند به بانک های منطقه سرایت کند و به نکول دو میلیارد دلاری که در چند ماه گذشته رخ داده است اشاره می کند.

در طی یک جمع بندی کوتاه، پچمن توضیح می دهد که چگونه ارزهای رمزنگاری شده با بازار مسکن ارتباط دارند و چرا صنعت محافظت قابل اعتمادی از تورم ارائه نمی دهد.

بخش بعدی بازارهای کلان بر تجارت گاز طبیعی مایع فرانسه و چین (LNG) متمرکز است که مستقیماً به یوان محاسبه می شود و دلار آمریکا را به عنوان یک لایه سازش جهانی دور می زند. با این حال، پچمن اشاره می کند که این سیستم چقدر ناکارآمد و غیر قابل اعتماد است، زیرا بانک های تجاری و شرکت های مستقر در فرانسه مجاز به حمل یوان نیستند.

این نمایشگاه با نشان دادن اینکه چگونه بیت کوین (BTC) و ارزهای دیجیتال شبیه به تجارت کالاهای گسترده تر هستند، به پایان می رسد زیرا بیشتر حجم آن به دلار است. بنابراین، اگرچه بخش کوچکی از مبادلات به ارزهای دیگر انجام می‌شود، بازارهای USD نسبت‌های قیمتی خود را حفظ می‌کنند.

اگر به دنبال محتوای انحصاری و ارزشمند از تحلیلگران و کارشناسان برجسته ارزهای دیجیتال هستید، فراموش نکنید که در کانال YouTube Markets & Research Cointelegraph مشترک شوید. هر جمعه ساعت 12:00 عصر به وقت شرقی به ما در بازارهای ماکرو بپیوندید.


نویسنده: Marcel Pechman

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید