قوانین IRS مستلزم گزارش داده‌های مربوط به تراکنش‌های 10 هزار دلاری رمزارز در سال 2024 است


به گفته جری بریتو، مدیر اجرایی Coin Center، “مشخص نیست که چگونه” قوانین گزارش مالیات ارزهای دیجیتال در سال 2024 رعایت شود.

برخی از جنبه‌های لایحه زیرساختی که توسط رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن امضا شده بود اکنون در حال اجرا است. از جمله مقرراتی که اکثر تراکنش‌های دارایی دیجیتال به ارزش بیش از 10000 دلار را ملزم می‌کند به خدمات درآمد داخلی (IRS) گزارش شود.

لایحه زیرساخت دو حزبی که توسط کنگره تصویب شد و در سال 2021 توسط پرزیدنت بایدن به تصویب رسید، الزامات کارگزاری را گسترش داد که بسیاری از صرافی‌ها و متولیان کریپتو تراکنش‌های ارزهای دیجیتال بیش از 10000 دلار را به IRS گزارش می‌دهند. پس از تصویب این لایحه، بسیاری از نمایندگان مجلس با این ادعا که جمع آوری اطلاعات درخواست شده از کارگزاران دشوار یا غیرممکن است، قوانین اضافی را برای “تصحیح” الزام گزارش پیشنهاد کردند.

این لایحه کارگزاران رمزارز را ملزم می‌کند که اطلاعات شخصی مربوط به تراکنش‌ها، از جمله نام فرستنده، آدرس و شماره تامین اجتماعی را ظرف 15 روز به IRS گزارش دهند. الزامات، با هدف کاهش اندازه شکاف مالیاتی در ایالات متحده، در ابتدا قرار بود در ژانویه 2023 اعمال شوند و شرکت ها در سال 2024 به IRS گزارش دهند.

ادامه مطلب


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید