آیوتا بنیاد 100 میلیون دلاری ابوظبی را برای توسعه خاورمیانه راه اندازی می کند


بنیاد IOTA Ecosystem DLT به اولین سازمانی تبدیل شده است که پس از تصویب قانون جدید و مرتبط در اوایل ماه جاری توسط مقامات مالی در ابوظبی تأییدیه‌های تنظیم‌کننده را دریافت کرد.

توسعه دهنده بلاک چین منبع باز IOTA در 29 نوامبر اعلام کرد که یک بنیاد مستقر در ابوظبی به نام بنیاد IOTA Ecosystem DLT برای تمرکز بر رشد فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) در منطقه خاورمیانه ایجاد کرده است.

بر اساس این اعلامیه، بنیاد جدید با 100 میلیون دلار توکن دیجیتال آیوتا حمایت خواهد شد که طی چهار سال آینده تخصیص خواهد یافت.

به گفته دومینیک شینر، یکی از بنیانگذاران و رئیس شرکت، یکی از اهداف اصلی این بنیاد، امکان رشد سریعتر DLT و “تبدیل دارایی های دنیای واقعی به دارایی های دیجیتال” است.

بازار در حال حاضر در حال تغییر است، بنابراین ما فرصت خوبی داریم تا با تمرکز بر مشارکت مؤسسات و ارائه کار زنجیره ای به آنها موقعیت خود را نشان دهیم زیرا اکنون انجام این کار در امارات امکان پذیرتر است.»

این شبکه «توکن‌سازی» دارایی‌ها و همچنین افزایش فناوری خود را برای پشتیبانی از تحولات در منطقه خاورمیانه آغاز خواهد کرد.

حمد سیاح المزروعی، مدیر کل سازمان ثبت بازار جهانی ابوظبی (ADGM) گفت که این کشور قصد دارد به «حوزه قضایی پیشرو برای صنعت بلاک چین» تبدیل شود.

مرتبط با: زیمنس و مایکروسافت برای ترویج پذیرش هوش مصنوعی در بخش‌های صنعتی همکاری می‌کنند

بنیاد IOTA Ecosystem DLT یکی از اولین سازمان های متمرکز بر بلاک چین بود که توسط تنظیم کننده های ADGM تایید شد.

این توسعه کمتر از یک ماه پس از آن صورت می‌گیرد که ADGM مقررات گسترده‌ای را با هدف قرار دادن پایه‌های DLT مانند IOTA در 2 نوامبر معرفی کرد. این سازمان ادعا می کند که مقررات فرصت هایی را برای سازمان ها فراهم می کند تا به سمت DLT در منطقه گسترش یابند.

انطباق بر اساس مقررات جدید شامل افشای نام‌های کلیدی، داشتن نامی که به «بنیاد DLT» ختم می‌شود، شورایی متشکل از دو تا 16 عضو، دارندگان توکن به‌عنوان ذینفع رفتار می‌شوند و اجازه ندارند فعالیت‌هایی را انجام دهند که می‌تواند توسط DLT مجوز بگیرد. . ADGM.

این چارچوب جدید همچنین راه هایی را برای DAO ها برای فعالیت قانونی و صدور توکن برای اعضای خود باز می کند.

مجله: این مغز شما در مورد کریپتو است: سوء مصرف مواد در بین سرمایه گذاران کریپتو در حال افزایش است


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید