IOTA EVM با اخبار Pyth Price DeFi را تقویت می کند


سازماندهی Pyth Value Feeds on Particle EVM گامی بزرگ به سمت هدف سازمان Pyth برای آوردن اطلاعات هزینه منابع واقعی و ارز دیجیتال روی زنجیره است. توسعه دهندگان اکنون از طریق IOTA EVM به بیش از 500 فید قیمت بلادرنگ دسترسی دارند، یک راه حل لایه 2 برای شبکه IOTA که کاملاً با EVM سازگار است.

در IOTA EVM، توسعه دهندگان قراردادهای هوشمند اکنون دسترسی غیرمجاز به طیف وسیعی از ارزهای دیجیتال، کالاها، سهام، ETF و داده های قیمت جفت فارکس دارند. اوراکل Pyth این اطلاعات را از اعضای بازار نهادی و غیرمتمرکز شخص اول به دست می آورد.

سوزان کرون، رئیس اکوسیستم بنیاد آیوتا اظهار داشت که ادغام خدمات اوراکل پایث گامی مهم به جلو برای اکوسیستم آیوتا است. آنها خوشحالی خود را از افزودن یک منبع داده دقیق و بی‌درنگ ابراز کردند که معتقدند فرصت‌های جدیدی برای سازندگانی که از IOTA EVM استفاده می‌کنند ایجاد می‌کند. این ادغام به عنوان راهی برای افزایش قابلیت اطمینان و امنیت داده ها با ارائه ابزارهای لازم به توسعه دهندگان برای نوآوری و ایجاد اقتصاد دیجیتال در آینده در نظر گرفته می شود.

فناوری دفتر کل توزیع شده IOTA تبادل امن و رایگان داده و ارزش زنجیره ای را امکان پذیر می کند. IOTA EVM این ویژگی‌ها را با تمرکز بر توکن‌سازی و دارایی‌های دنیای واقعی (RWA) و ارائه داده‌های ضد دستکاری با نیازهای منابع کم، افزایش می‌دهد.

فیدهای قیمت Pyth برای دستیابی به این اهداف بسیار مهم هستند زیرا داده های قیمتی دقیقی را برای ایمن کردن تبادل و انتقال ارزش RWA ارائه می دهند. Pyth Price News قبلاً توسط تعدادی از برنامه های DeFi در IOTA EVM پشتیبانی می شود:

Deepr Things: یک پلتفرم غیرمتمرکز و بدون واسطه برای وام دادن و قرض گرفتن دارایی های دیجیتال.

Virtue Money: پروتکلی که از چندین دارایی وثیقه پشتیبانی می کند و به کاربران امکان می دهد یک استیبل کوین با وثیقه بیش از حد در IOTA EVM با نرخ بهره 0 درصد ضرب کنند.

آیوتا یک زیرساخت دامنه عمومی است که در سال 2015 با هدف افزایش اعتماد در تعاملات دیجیتالی تأسیس شد. فناوری “Tangle” آیوتا، تراکنش های سریع و انتقال یکپارچه داده ها و ارزش را با نیاز به منابع کم امکان پذیر می کند. واحد پول محلی در شبکه توکن IOTA است.
نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید