شرکای io.net با پلتفرم هوش مصنوعی: جزئیات


هدف این همکاری پیشگامانه، اهرم و استفاده از هم افزایی موجود بین دو پلتفرم است که گامی رو به جلوی مهم در ایجاد اختلال در صنعت محاسبات هوش مصنوعی است.

io.net با Ritual مبتکر هوش مصنوعی شریک می شود

شبکه غیرمتمرکز GPU io.net از همکاری استراتژیک با شبکه غیرمتمرکز هوش مصنوعی Ritual خبر داد. io.net ابزارهایی را برای تسهیل دسترسی ساده به ظرفیت محاسباتی GPU ارزان قیمت و io.net Cloud زیرساخت و معماری را برای استقرار کلاسترهای GPU غیرمتمرکز در چندین مکان فراهم می کند.

در همین حال، Ritual به کاربران این امکان را می‌دهد تا مدل‌های هوش مصنوعی را با حداقل تلاش برای کدنویسی در پروتکل‌ها، برنامه‌ها یا قراردادهای هوشمند خود یکپارچه کنند.

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، io.net یک سرمایه گذاری مشترک با شبکه Render (RNDR)، یکی از بزرگترین پروتکل های رمزنگاری هوش مصنوعی راه اندازی کرده است.

احمد شادید، بنیانگذار io.net، هیجان خود را در مورد همکاری طولانی مدت و تأثیر بالقوه آن بر هوش مصنوعی و کسب و کارهای یادگیری ماشین ابراز کرد:

پس از معرفی به Ritual، یک ارتباط فوری و هم افزایی بالقوه بین پروژه های ما آشکار شد. ابزارهای Ritual، به ویژه Infernet SDK و node client، با دیدگاه ما برای افزایش استفاده از GPU و باز کردن بازارهای جدید همسو هستند. ما هیجان زده هستیم که ببینیم این همکاری چگونه توسعه دهندگان بیشتری را جذب می کند و موارد استفاده پیشرفت در محاسبات هوش مصنوعی را امکان پذیر می کند.

علاوه بر این، io.net با نمایندگان اکوسیستم Filecoin در بخش رایانش ابری غیرمتمرکز همکاری می کند.

راه حل های بهتر برای مهندسان AI/ML در Web3

آکیله پوتی، یکی از بنیانگذاران آیین، احساسات شادید را تکرار کرد و گفت:

پیوستن به نیروها با io.net نقطه عطف مهمی برای Ritual است. زیرساخت گسترده و قابلیت‌های دسترسی محاسباتی جهانی آن‌ها وقتی با پشته هوش مصنوعی ما ترکیب می‌شوند، هم افزایی قدرتمندی ایجاد می‌کنند. ما با هم آماده هستیم تا امکانات و کارآیی های جدیدی را باز کنیم که هم برای توسعه دهندگان و هم برای کاربران مفید باشد.

با هماهنگی Ritual's Infernet SDK، مشتری گره Infernet و مؤلفه های Ritual Chain، io.net قصد دارد از استفاده از GPU در io.net Cloud استفاده کند، توسعه دهندگان بیشتری را جذب کند و تعداد زیادی از موارد استفاده و بازارهای جدید را برای شبکه فعال کند.

Ritual در حال حاضر در حال ساخت یک زنجیره مستقل برای هوش مصنوعی است. از نرم‌افزاری استفاده می‌کند که استنتاج غیرمتمرکز، بازارهای مدل‌سازی، و اثبات‌های ناهمگن و همچنین ابزارهای مدولار را ممکن می‌سازد که به پل زدن هوش مصنوعی با بارهای کاری روی زنجیره کمک می‌کند.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید