مناقصه INX برای دارایی های Voyager Digital

مناقصه INX برای دارایی های Voyager Digital


FTX US در ماه سپتامبر یک مناقصه 1.4 میلیارد دلاری برای خرید دارایی های Voyager برنده شد، اما زمانی که این شرکت اعلام ورشکستگی کرد، این وجوه یک بار دیگر توقیف شد.

پلتفرم معاملاتی INX برای خرید دارایی‌های شرکت کارگزاری ارز دیجیتال Voyager Digital پیشنهادی مبالغ نامعلوم ارائه کرده است.

INX در اطلاعیه ای در 30 نوامبر گفت که پس از اعلام ورشکستگی پلتفرم در ماه جولای، نامه ای غیر الزام آور برای دارایی های Voyager ارسال کرده است. به گفته Shy Datika، مدیر عامل INX، این پیشنهاد با هدف ارائه “قابلیت اطمینان، فناوری و موقعیت نظارتی منحصر به فرد” برای کاربران Voyager که به دنبال ثبات در یک بازار بی ثبات هستند، بود.

پرونده اولیه ورشکستگی وویجر از دادگاه ناحیه جنوبی نیویورک نشان می دهد که این شرکت می تواند بین 1 تا 10 میلیارد دلار به بیش از 100000 طلبکار در میان بازار نزولی و قرار گرفتن در معرض سرمایه Three Arrows بدهکار باشد. در ماه سپتامبر، FTX US برنده مناقصه 1.4 میلیارد دلاری برای خرید دارایی‌های Voyager شد، اما زمانی که گروه FTX در نوامبر اعلام ورشکستگی کرد، این وجوه بار دیگر توقیف شد.

مربوط: Voyager Digital از مدیران خود به دلیل بی کفایتی شکایت نخواهد کرد و برای آنها بیمه نامه ادعا می کند

در حالی که طبق گزارش ها، بایننس در حال بررسی پیشنهادی برای دارایی های وویجر است، کراس تاور صرافی کریپتو یکی از شرکت هایی بود که قبل از سقوط FTX پیشنهاد داد. Cointelegraph در 13 نوامبر گزارش داد که CrossTower در حال کار بر روی یک پیشنهاد اصلاح شده پس از تشکیل پرونده FTX برای ورشکستگی است. INX بخشی از روند مناقصه در ماه سپتامبر نبود.

Cointelegraph برای اظهار نظر با INX تماس گرفت، اما در زمان انتشار هیچ پاسخی دریافت نکرد.


نویسنده: Turner Wright

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉