پلت فرم توکن امنیتی INX اولین توکن خود را از Greenbriar، یک شرکت عمومی دریافت می کند


توکن های امنیتی INX در اتریوم قرار دارند و از استاندارد ERC-1404 استفاده می کنند.

طبق اعلامیه 3 آوریل از پلتفرم توکن سازی، INX اولین توکن امنیتی صادر شده توسط یک شرکت سهامی عام را راه اندازی کرده است.

توکن جدید نشان دهنده سهام Greenbriar Capital است که به صورت غیر توکن در بازار خارج از بورس ایالات متحده (OTC) تحت اختصار GEBRF و به عنوان GRB در بورس اوراق بهادار تورنتو معامله می شود.

Greenbriar توسعه دهنده محصولات مسکونی و انرژی سبز سطح پایه است. این اولین بار است که سهام آن در یک شبکه بلاک چین عمومی قابل معامله است.

با توجه به فایل‌های راهنمای پلتفرم، توکن‌های امنیتی INX در شبکه اتریوم قرار دارند و با استاندارد توکن محدود ساده ERC-1404 مطابقت دارند. هنگامی که یک کاربر توکن های امنیتی را از طریق INX خریداری می کند، باید آدرس اتریوم خود را با امضای پیامی از طریق Metamask در لیست سفید قرار دهد. قرارداد هوشمند آدرس‌هایی را که در لیست سفید قرار می‌گیرند را پیگیری می‌کند و اگر کاربر بخواهد نشانه‌ها را به آدرسی غیرفهرست منتقل کند، انتقال با شکست مواجه می‌شود.

INX ادعا می کند که هیچ توکن امنیتی را از طرف کاربران ذخیره نمی کند زیرا این توکن ها فقط در کیف پول کاربر نگهداری می شوند.

طبق رابط کاربری اپلیکیشن، برای پردازش هزینه‌های گاز اتریوم، پلتفرم در حال حاضر ۲۵ دلار برای هر توکن امنیتی خریداری شده دریافت می‌کند.

مرتبط با: Signum Digital برای ارائه توکن های امنیتی در هنگ کنگ تاییدیه می گیرد

INX قبلاً دو توکن امنیتی دیگر را در پلتفرم خود فهرست کرده است: INX که نماینده سهام شرکت خود پلتفرم است و MSCO که نماینده سهام استودیوی هنرهای زیبا MS Token است. با این حال، طبق این اعلامیه، در حالی که این توکن‌های قبلی نشان‌دهنده شرکت‌های بخش خصوصی هستند، GEBRF اولین شرکت عمومی با افشای کامل مالی است که به پلتفرم INX می‌پیوندد.

INX همچنین ارزهای دیجیتال سنتی مانند بیت کوین (BTC)، اتر (ETH)، Zcash (ZEC) و غیره را ارائه می دهد.

توسعه‌دهندگان ارزهای دیجیتال معمولاً سعی کرده‌اند از طبقه‌بندی توکن‌های خود به عنوان اوراق بهادار اجتناب کنند، زیرا این نامگذاری توسعه‌دهندگان را ملزم می‌کند تا اطلاعات جامعی را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار و سایر سازمان‌های دولتی ارائه کنند. اما برخی از کارشناسان استدلال می کنند که توکن سازی اوراق بهادار به نفع صنعت مالی سنتی است.

در سپتامبر، صندوق رشد استراتژیک مراقبت های بهداشتی KKR II (HCSG II) با کمک Securitize Capital در شبکه Avalanche (AVAX) توکن شد. و در ماه اکتبر، بورس اوراق بهادار تل آویو اعلام کرد که در حال آزمایش یک برنامه معاملاتی اوراق قرضه توکن شده است. رالف کوبلی از انجمن کاسپر استدلال کرد که اوراق بهادار با پشتوانه وام مسکن توکنیزه شده برای جلوگیری از بحران های مالی آینده ضروری است.
نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید