سرمایه گذاران سعی می کنند FTX، سلسیوس، BlockFi و Voyager را بفروشند

سرمایه گذاران سعی می کنند FTX، سلسیوس، BlockFi و Voyager را بفروشند


صندوق های تامینی و سرمایه گذاران بدهی قبلاً برخی از مطالبات را خریداری کرده اند.

برخی از سرمایه گذارانی که دارای حقوق در صرافی FTX، Celsius Network، BlockFi و Voyager Digital هستند، به جای اینکه منتظر یک فرآیند طولانی ورشکستگی باشند، مایلند مطالبات خود را به دیگران منتقل کنند.

داده‌های کسب‌وکار استارت‌آپ تجاری ادعاهای ارزهای دیجیتال Xclaim نشان می‌دهد که حداقل صدها سرمایه‌گذار تحت تأثیر سقوط اخیر پلت‌فرم‌های کریپتوهای FTX، Celsius، BlockFi و Voyager قرار گرفته‌اند و تمایلی به منتظر ماندن برای فرآیند طولانی ورشکستگی بدون هیچ تضمینی ندارند. که حتی ممکن است به چیزی برسند.

سرمایه گذاران سرنخ های فروش را فهرست کرده اند تا چیزی را به دست آورند، حتی اگر در این فرآیند متحمل ضرر شوند. در زمان نگارش این مقاله، نزدیک به ده هزار ادعا فهرست شد، از جمله 9072 مورد در شبکه سلسیوس، 93 مورد در Voyager، 67 مورد در FTX و 23 مورد در BlockFi.

مت صدیق، بنیانگذار Xclaim، در مصاحبه ای با رسانه اصلی وال استریت ژورنال گفت که آنها تماس هایی از طرف طلبکاران از سراسر جهان دریافت کرده اند. به گفته این مدیر، دو سوم مطالبات ارائه شده از طلبکاران مستقر در چین، هنگ کنگ و تایوان است.

برخی از صندوق های تامینی و سرمایه گذاران بدهی برای مطالبات خرید می کنند. شرکت هایی مانند Contrarian Capital Management، Invictus Global Management و NovaWulf Digital Management برخی از ادعاها را به دست آورده اند.

مربوط: مشتریان FTX در خارج از ایالات متحده می خواهند اطلاعات اختصاصی از پرونده های ورشکستگی حذف شود

در همین حال، سلسیوس در حال آماده شدن برای ارائه پیشنهادی برای تمدید مهلت کاربران برای ارسال درخواست های خود است. برخی از اعضای جامعه از تمدید ناراضی بودند و به این اشاره کردند که حقوق وکلا چگونه پرداخت می شود در حالی که طلبکاران باید کمی بیشتر صبر می کردند.

از سوی دیگر، سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، پس از آزادی، 684000 دلار پول نقد کرد. کیف پول هایی که گفته می شود به Bankman-Fried مرتبط هستند علامت گذاری شده اند، که نشان می دهد مدیر عامل سابق یکی از شروط آزادی خود را نقض کرده است که این بود که بیش از 1000 دلار بدون اجازه خرج نکند.


نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉