سرمایه گذاران Web3 را دنبال می کنند زیرا صنعت بلاک چین با وجود بازار نزولی رشد می کند


تحقیقات کوین تلگراف از سرمایه گذاران خطرپذیر و متخصصان صنعت می پرسد: “Web3 چیست و چه معنایی برای صنعت دارد؟” او پرسید.

سه ماهه سوم سال 2022 شاهد کاهش فعالیت سرمایه گذاری خطرپذیر در کل صنعت بلاک چین بود. به نظر می رسد سرمایه گذاران از امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) دور شده و به سمت Web3 حرکت می کنند.

صنعت کریپتو با استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی مشکل دارد، زیرا “DeFi” فقط چند سال پیش در همه جا وجود داشت. در سال 2022، به نظر می رسد که هم استارتاپ و هم شرکت تاسیس شده بلاک چین عنوان “Web3” را دریافت می کنند. اما واقعاً Web3 چیست؟

تحقیقات کوین تلگراف در گزارش اخیر سرمایه گذاری خطرپذیر سه ماهه سوم خود برای سه ماهه سوم 2022 به این موضوع پرداخته است. برای درک بهتر این موضوع، سرمایه گذار خطرپذیر یک پانل با سرمایه گذاران برگزار کرد تا ببیند آنها چگونه Web3 را می بینند.

Web3: جدیدترین اصطلاح

از پانل پرسیده شد که آیا اصطلاح Web3 افراطی است یا چیز بزرگ بعدی. تیم دریپر، بنیانگذار Draper Fisher Jurvetson، گفت:

رسانه ها در حال تسخیر تصورات مردم هستند و آنها به نوعی شبیه به وب 3 هستند! چیز جدیدی در راه است! و کاری که انجام می دهد این است که من را – و مطمئنم کارآفرینان در همه جا – به سمت “بسیار خوب، با Web3 چه کاری می توانم انجام دهم” را سوق می دهد؟ و بنابراین آنها ناگهان خلاق تر می شوند.”

دریپر بینش خود را در مورد وضعیت فعلی صنعت کریپتو و افکار خود در وب 3 به اشتراک گذاشت. Smiyet Belrhiti، شریک مدیریت Keychain Ventures نیز در این پنل حضور داشت که فرصت‌های سرمایه‌گذاری Web3 و بلاک چین را در اختیار صندوق‌ها قرار می‌دهد. این پنل توسط جولیان لینگر، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Relai، یک برنامه بیت کوین (BTC) تکمیل شد.

دراپر در مورد روند نزولی که در حال حاضر توسط سرمایه گذاران خطرپذیر بیان می شود، گفت:

سرمایه گذاران همیشه اشتباه می کنند. وقتی همه چیز خیلی هیجان انگیز می شود و همه چیز عالی است، وارد عمل می شوند، و سپس سرمایه گذاران خطرپذیر همه باید با یکدیگر رقابت کنند. […] البته اکنون بهترین زمان برای سرمایه گذاری در سرمایه گذاری خطرپذیر است.”

مهمانان این پنل همچنین در مورد وضعیت فعلی بازار کریپتو، فعالیت سرمایه گذاری خطرپذیر در فضای کریپتو، روندهای محبوب در سال 2022 و آنچه ممکن است در افق سال 2023 باشد، بحث کردند. آینده.

نظرات بیان شده در این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و به منظور ارائه مشاوره یا توصیه خاصی در مورد هر شخص یا هر گونه اوراق بهادار یا محصول سرمایه گذاری نیست.


نویسنده: Cointelegraph Research

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید