بانک سرمایه گذاری TD Cowen یک سال پس از افتتاح، ارز دیجیتال را تعطیل می کند


چند روز پس از اینکه گروه ارز دیجیتال شروع به تعطیلی عملیات TradeBlock کرد، بانک سرمایه گذاری TD Cowen نیز تعطیلی این ارز دیجیتال را اعلام کرد.

بانک سرمایه‌گذاری مستقل آمریکایی TD Cowen تنها یک سال پس از راه‌اندازی ارز دیجیتال خود، تعطیلی Cowen Digital را اعلام کرد، اما دلیل آن را به وضوح بیان نکرد.

این بانک چندملیتی Cowen Digital را در مارس 2022 راه اندازی کرد تا مشتریان سازمانی را از طریق 16 دارایی رمزنگاری، از جمله بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) در معرض بازار کریپتو قرار دهد.

در آن زمان، این شرکت همچنین گفت که خدمات بیشتری را در مورد معاملات آتی، مشتقات و امور مالی غیرمتمرکز راه اندازی خواهد کرد. همین اواخر در دسامبر، برای عملیات اروپایی خود نیز استخدام های اجرایی انجام داد.

با این حال، در یک ایمیل جدید که در حال حاضر به صورت آنلاین منتشر شده و توسط رسانه هایی مانند بلومبرگ دیده می شود، Cowen Digital و تیم حدود 10 کارمند آن از اول ژوئن تعطیل خواهند شد.

در این ایمیل نوشته شده بود: “امروز آخرین روز برای تیم در Cowen Digital خواهد بود.” او دلایل تعطیلی را فاش نکرد.

خود بانک Cowen در طول 12 ماه گذشته پس از خرید آن توسط گروه TD Bank به مبلغ 1.3 میلیارد دلار در آگوست 2022 و نهایی شدن معامله در مارس سال جاری، دچار لرزش شده است.

اطلاعیه خرید گروه بانک تی دی. منبع: گروه بانک تی دی

Cointelegraph برای اظهار نظر با Cowen (که اکنون به عنوان TD Cowen شناخته می شود) تماس گرفت و در صورت پاسخ این شرکت مقاله را به روز می کند.

این تعطیلی در بحبوحه مشکلات بانکی و نظارتی ایالات متحده در سال 2023 و همچنین ورشکستگی تعدادی از شرکت های رمزنگاری در سال گذشته رخ داد.

وب سایت Cowen Digital در حال حاضر خطای 404 را نشان می دهد. منبع: TD Cowen

به طور خاص، ایمیل پیشنهاد کرد که تیم Cowen Digital مایل است به کار خود تحت یک سازمان دیگر ادامه دهد.

“کل تیم ما قویاً به نیاز طرف‌های قابل اعتمادی که نیازهای سرمایه‌گذاران نهادی را از طریق تمرین‌های پرمخاطب و کم‌تماس، محتوای دانش محور عمیق، دسترسی شرکتی و رویدادهای آموزشی گروهی درک کنند، باور دارند. ما به ارائه خدمات ادامه خواهیم داد. این تلاش، اما به روشی متفاوت. ما باید آن را در خانه انجام دهیم.” او در ایمیل می نویسد.

مرتبط با: بانک های مرکزی هنگ کنگ و امارات متحده عربی در زمینه قوانین ارزهای دیجیتال و توسعه فین تک با یکدیگر همکاری می کنند

تعطیلی Cowen Digital دومین واحد مشتری سازمانی رمزارز است که در یک هفته بسته می شود.

همانطور که بلومبرگ در گزارش 25 مه گزارش داد، شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Digital Currency Group (DCG) تصمیم گرفته است که زیرمجموعه کارگزاری مادر خود TradeBlock را تعطیل کند و این روند از 31 می آغاز می شود.

این شرکت با استناد به “زمستان رمزنگاری طولانی” در کنار محیط نظارتی سخت در کوین تلگراف ایالات متحده، در فوریه گزارش داد که DCG در سال 2022 به دلیل سرایت ناشی از ورشکستگی صندوق تامینی کریپتو Three Arrows Capital یک میلیارد دلار از دست داده است.

مجله: اعتیاد به تجارت ارزهای دیجیتال – مراقب چه چیزی باشیم و چگونه درمان کنیم؟


نویسنده: Brian Quarmby

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید