توییت جالب بیت کوین (BTC) توسط Michael Saylor، Community Abuzz ارسال شده است


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • آیا مایکل سیلر به لوگوی جدید MicroStrategy اشاره می کند؟
  • MicroStrategy بیت کوین بیشتری خرید

مایکل سایلر، مدافع صدای بیت کوین، یکی از بنیانگذاران غول هوش تجاری MicroStrategy که در حال کناره گیری از سمت مدیرعاملی به سمت ریاست هیئت مدیره است، توییت جدیدی منتشر کرد که توجه جامعه BTC را به خود جلب کرد.

اخیراً، شرکت Saylor، MicroStrategy، یک خرید بزرگ دیگر از بیت کوین انجام داد، در حالی که قیمت BTC یک بار دیگر کاهش یافت.

آیا مایکل سیلر به لوگوی جدید MicroStrategy اشاره می کند؟

کارآفرین معروف و بیت کوین سایلر تصویری را منتشر کرد که در آن موجودی پشمالو و کارتونی در حال خوردن سکه ها با علامت بیت کوین به تصویر کشیده شده است. “لوگوی جدید؟” سایلر این تصویر را توییت کرد.

این توییت باعث ایجاد یک بحث داغ در نظرات شد، جایی که برخی از کاربران X شروع به پرسیدن کردند که آیا این یک “لوگوی جدید” برای MicroStrategy است یا خیر. زیرا موجود در این تصویر شبیه به شرکت Saylor که به خریدهای بزرگ BTC ادامه می دهد، در حال خوردن بیت کوین بود. .

مرتبط با

MicroStrategy بیت کوین بیشتری خرید

در اوایل این هفته، مایکل سیلور اعلام کرد که MicroStrategy بخش بزرگ دیگری از BTC را به نام 11931 BTC خریداری کرده است و تقریباً 786 میلیون دلار برای آن پرداخت کرده است. این شرکت در حال حاضر 226331 بیت کوین به ارزش 8.33 میلیارد دلار دارد.

این بیت کوین با میانگین قیمت 65883 دلار برای هر سکه خریداری شد. MicroStrategy در حال حاضر دارنده اصلی ارزهای دیجیتال نهادی با اختلاف زیادی است.

این خرید بزرگ بیت کوین به لطف این شرکت امکان پذیر شد که 800 میلیون دلار بدهی با استفاده از اسکناس های قابل تبدیل تبدیل کرد که اخیراً به سرمایه گذاران فروخته شد. هدف اولیه جمع آوری 500 میلیون دلار برای خرید بیشتر بیت کوین و استفاده از بقیه صندوق برای هزینه های عملیاتی بود.

با این حال، هدف بعداً از 500 میلیون دلار به 800 میلیون دلار افزایش یافت.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید