گزارش


طبق گزارش CoinShares، محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال در هفته گذشته مجموعا 72 میلیون دلار خروجی را تجربه کردند زیرا سرمایه گذاران برای تصمیم گیری نرخ بهره فدرال رزرو در 3 می آماده می شوند.

در 2 می، شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال اروپایی CoinShares جدیدترین “گزارش هفتگی جریان صندوق دارایی دیجیتال” خود را منتشر کرد که بیان می کند بازار دارایی های دیجیتال برای دومین هفته متوالی سقوط کرده است و در نتیجه مجموع خروج 72 میلیون دلاری را به همراه داشته است. این گزارش اشاره کرد که روند نزولی را می توان به احتمال افزایش بیشتر نرخ بهره توسط فدرال رزرو آمریکا در این هفته نسبت داد.

جریان های هفتگی دارایی های رمزنگاری شده منبع: CoinShares

بر اساس این گزارش، وجوه بازار کریپتو در همه مناطق جغرافیایی و ارائه‌دهندگان، به‌ویژه آلمان و کانادا، خروجی را تجربه کردند که خروجی‌ها به ترتیب به 40 و 14 میلیون دلار رسید.

بیت کوین (BTC) با 46 میلیون دلار بیشترین خروجی را ثبت کرد و بیت کوین کوتاه مدت نیز به 7.8 میلیون دلار رسید که بالاترین رقم از دسامبر 2022 است. بیت‌کوین کوتاه‌مدت همچنان پیشرو در ورودی‌ها در طول سال با جریان خالص ورودی است. در همین حال، محصولات 119 میلیون دلاری اتر (ETH) با فروش 19 میلیون دلاری مواجه شدند که بزرگترین خروجی هفتگی از زمان ادغام سپتامبر 2022 است.

نکته مثبت این است که تعداد کمی از صندوق‌های آلتکوین جریان‌های ورودی کوچکی را تجربه کرده‌اند، به‌طوری‌که Solana (SOL)، Algorand (ALGO) و Polygon (MATIC) هر کدام کمتر از یک میلیون دلار جریان سرمایه جذب کرده‌اند.

سهام بلاک چین نیز احساسات منفی را تجربه کردند و هفته گذشته 2.5 میلیون دلار خروجی داشتند، اما جریان خالص سالانه تا به امروز در 27 میلیون دلار مثبت باقی مانده است.

جیمز باترفیل، محقق CoinShares این گزارش را نوشت. در حالی که حجم ها برای بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال (50٪ کمتر از میانگین سال) تحت فشار هستند، ETP نوشت: [exchange-traded products] حجم محصول سرمایه گذاری 1.7 میلیارد دلار در هفته 16 درصد بیشتر از میانگین سال است.

مرتبط: قیمت بیت کوین ممکن است به کاهش 24.4 هزار دلاری نیاز داشته باشد زیرا دلالان بیت کوین همچنان در سود هستند

در حالی که بیت کوین هفته گذشته نوسانات قیمتی قابل توجهی را تجربه کرد و باعث انحلال قراردادهای آتی بیت کوین به ارزش 340 میلیون دلار شد، قیمت بیت کوین امسال 72 درصد افزایش یافت و از رشد 9 درصدی شاخص S&P 500 فراتر رفت.

مجله: پست های مزخرف بدون پیراهن و شکار SBF در خیابان های میم: گابریل هاینز، تالار شعله


نویسنده: Judith BannermanQuist

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *