سرمایه گذاران نهادی با وجود سقوط FTX همچنان به دنبال ارزهای دیجیتال هستند


داده های ارسال شده توسط صرافی بیت استامپ نشان می دهد که ثبت نام های سازمانی در پلت فرم معاملاتی در ماه نوامبر 57 درصد افزایش یافته است.

اثرات منفی ناشی از شکست FTX فضای کریپتو را در نور منفی قرار داده است. با این حال، سرمایه گذاران نهادی حتی در اوج بحث FTX به علاقه خود به صنعت ادامه دادند.

بر اساس صرافی بیت استمپ، ثبت‌نام‌های سازمانی در پلتفرم معاملاتی دارایی‌های دیجیتال در نوامبر 57 درصد افزایش یافت، زمانی که موضوع سقوط FTX در مقایسه با داده‌های آن در ماه اکتبر، اغلب سرفصل خبرها بود. این صرافی همچنین به کوین تلگراف گفت که درآمد کلی آن در مدت مشابه 45 درصد افزایش یافته است، درآمد حاصل از موسسات 34 درصد و درآمد خرده فروشان 72 درصد افزایش یافته است.

این صرافی همچنین تاکید کرد که در مقایسه با اکتبر، کاربران خرده‌فروشی فعال جهانی نیز در ماه نوامبر 43 درصد و کاربران مستقر در ایالات متحده 18 درصد افزایش یافته‌اند. این نشان می دهد که در حالی که FTX یک موضوع داغ در فضا است، سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال بیشتر و بیشتری به طور فعال در صرافی معامله می کنند.

ویلی وو، تحلیلگر زنجیره ای نیز نظر داد در مورد سرمایه گذاران مالی سنتی که از فضا جاسوسی می کنند. وو در توییتی استدلال کرد که در حالی که به نظر می رسد فروپاشی FTX صنعت را متوقف می کند، توزیع کنندگان سرمایه مالی سنتی این وضعیت را فرصتی برای ورود می دانند. ریسک کرد.»

در ۶ دسامبر، شرکت خدمات مالی گلدمن ساکس قصد خود را برای خرید یا سرمایه‌گذاری در شرکت‌های ارز دیجیتال اعلام کرد. متیو مک درموت، مدیر اجرایی گلدمن ساکس، اخیراً گفت که این شرکت در حال انجام اقدامات لازم و فرصت‌هایی است که ارزش‌گذاری‌ها پایین است. مدیر اجرایی همچنین خاطرنشان کرد که در حالی که FTX به یک نمونه برجسته در صنعت تبدیل شده است، فناوری پشت این حوزه همچنان به عملکرد خود ادامه می دهد.

مربوط: Sam Bankman-Fried وکیل مدافع را به عنوان مقامات ایالات متحده در مورد FTX: گزارش استخدام می کند

در همین حال، بانک SEBA قصد دارد از طریق مشارکت با گروه HashKey، پذیرش شرکتی را تسریع بخشد. در 5 دسامبر، این شرکت اعلام کرد که با HashKey برای تسریع پذیرش دارایی های دیجیتال در موسسات هنگ کنگ و سوئیس همکاری خواهد کرد.

یک نظرسنجی که توسط Fidelity Digital Assets در 4 نوامبر منتشر شد، نشان داد که چرا موسسات در سال 2022 رمزارز را انباشته می کنند. در مصاحبه قبلی با کوین تلگراف، کریس کویپر، رئیس تحقیقات Fidelity Digital Assets، در مورد افزایش تعداد مؤسسات دارای ارزهای دیجیتال صحبت کرد. 78 درصد از پاسخ دهندگان قصد دارند در آینده وارد این حوزه شوند.
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید