مقام وزارت خزانه داری ایالات متحده، برخی مکانیسم های انطباق را برای جامعه DeFi ابداع کنید


الیزابت روزنبرگ، دستیار وزیر خزانه داری، گفت که وزارت خزانه داری رژیم نظارتی خود را بهبود بخشیده است و DeFi باید با انسجام برنامه ریزی کند.

الیزابت روزنبرگ، معاون وزیر خزانه داری در امور تامین مالی تروریسم و ​​جرایم مالی، در 21 آوریل در اندیشکده شورای آتلانتیک به حضار گفت که خزانه داری ایالات متحده یک ارزیابی ریسک مالی غیرمتمرکز (DeFi) انجام داده است و متوجه شده است که این صنعت در چندین جنبه فاقد است. . او گفت: «ویرایش بیشتر.

روزنبرگ به گزارشی که وزارت خزانه داری در اوایل ماه جاری منتشر کرد، اشاره کرد که نشان می داد کلاهبرداران، پولشویی ها و هکرهای کره شمالی از عدم تطابق صنعت ضد پول شویی (AML) و تامین مالی مبارزه با تروریسم (CFT) استفاده می کنند. این گزارش بخشی از پاسخ وزارت خزانه داری به فرمان اجرایی جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده در مورد توسعه مسئولانه دارایی های دیجیتال بود.

این گزارش همچنین نشان داد که DeFi همیشه خیلی غیرمتمرکز نیست. معمولاً افراد و شرکت‌هایی با آن‌ها در ارتباط هستند. [DeFi] روزنبرگ گفت: خدماتی که تعهدات AML/CFT را می توان از قبل اجرا کرد. گزارش ارزیابی نشان داد که تمام خدمات DeFi ملزم به رعایت قانون رازداری بانکی از جمله AML/CFT هستند.

روزنبرگ گفت: «ما پیشرفت‌های سیستم نظارتی AML/CFT بومی خود را که برای سرویس‌های DeFi اعمال می‌شود، ارزیابی خواهیم کرد و نوآوری مسئول AML/CFT و ابزارهای انطباق اجرایی را نظارت خواهیم کرد. او ادامه داد:

من می خواهم پیام ویژه ای به بخش خصوصی بدهم. “نوآوری DeFi” نباید فقط در حوزه فنی و مالی اتفاق بیفتد – نیاز و پتانسیل فوق العاده ای برای نوآوری در مکانیسم های انطباق وجود دارد که می تواند به همه بازیکنان در اکوسیستم دیجیتال کمک کند اطمینان حاصل کنند که در سمت راست قانون قرار می گیرند.

او گفت روزنبرگ و تیمش به تازگی از نشست گروه تماس دارایی های مجازی گروه ویژه اقدام مالی (FATF) در توکیو بازگشته اند. این تیم همچنین نتایج ارزیابی ریسک DeFi وزارت خزانه داری را در اینجا ارائه کرد.

مطالب مرتبط: FATF با نقشه راه یا اجرای استانداردهای رمزنگاری موافقت می کند

زمان سخنرانی روزنبرگ نیز قابل توجه است زیرا پارلمان اروپا یک روز قبل قانون بازار دارایی های رمزنگاری (MiCA) را تصویب کرد. قانون MiCA شامل مقرراتی برای نظارت یا مسدود کردن برخی پرداخت ها با استفاده از دارایی های رمزنگاری شده است. این برنامه AML/CFT در حال حاضر در امور مالی سنتی استفاده می شود و به عنوان “قانون سفر” در FATF شناخته می شود. همچنین بخش مهمی از ارزیابی ریسک خزانه داری بود.

مجله: سازمان های مجری ایالات متحده جرایم مربوط به رمزنگاری را تشدید می کنند
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید