Injective صندوق اکوسیستم 150 میلیون دلاری را برای تقویت پذیرش DeFi و Cosmos راه اندازی می کند

Injective صندوق اکوسیستم 150 میلیون دلاری را برای تقویت پذیرش DeFi و Cosmos راه اندازی می کند


اریک چن، مدیر عامل آزمایشگاه Injective گفت: «DeFi ثابت کرده است که یک گزینه قابل انعطاف و قابل اعتماد برای کاربران در مواجهه با سقوط فراگیر CeFi در سال 2022 است.

Injective، یک پروتکل لایه 1 بلاک چین که در سال 2018 تأسیس شد، یک صندوق اکوسیستم 150 میلیون دلاری را برای حمایت از توسعه دهندگان در شبکه Cosmos راه اندازی کرده است.

این گروه موسوم به اکوسیستم توسط کنسرسیوم بزرگی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر و Web3 پشتیبانی می‌شود، از جمله Pantera Capital، Kraken Ventures، Jump Crypto، Kucoin Ventures، Delphi Labs، IDG Capital، Gate Labs و Flow Traders. به گفته Injective، این کنسرسیوم بزرگترین کنسرسیومی است که تا کنون در اکوسیستم گسترده‌تر کیهان جمع‌آوری شده است.

Injective گفت توسعه دهندگانی که برای صندوق انتخاب می شوند، علاوه بر مشاوره، کمک های فنی، توسعه کسب و کار و بازاریابی، از طریق “سرمایه گذاری های سفارشی و سهام” حمایت خواهند شد. پروژه هایی که تامین مالی غیرمتمرکز (DeFI) و زیرساخت قابلیت همکاری ایجاد می کنند، بالاترین اولویت را خواهند داشت. همچنین بودجه برای پروژه‌های ساخت پلتفرم‌های تجاری، راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری و زیرساخت اثبات سهام کنار گذاشته شد.

هنگامی که از اریک چن، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل آزمایشگاه های Injective پرسیده شد که چگونه بودجه تخصیص داده می شود، به کوین تلگراف گفت: “رویکرد ابتکار اکوسیستم برای تخصیص بودجه، تمرکز بر یافتن پول مناسب برای هر پروژه است، به جای سخت گیری در مورد آن. تعداد مشخصی از بودجه. اضافه:

“[I]از نظر مرحله‌بندی، گروه عمدتاً پروژه‌های مرحله اولیه را هدف قرار می‌دهد (از ابتدایی تا سری B)، اما ممکن است بودجه بعدی نیز بر اساس مورد به مورد در نظر گرفته شود. اندازه بودجه با توجه به مرحله و نیازهای پروژه متفاوت خواهد بود تا سطح حمایت مناسب برای موفقیت هر پروژه ارائه شود.

Injective که با نام Injective Protocol نیز شناخته می‌شود، یک پلتفرم قراردادهای هوشمند غیرمتمرکز است که با استفاده از Cosmos SDK، کیت توسعه‌ای که از زیرساخت‌های سریع‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر از اتریوم پشتیبانی می‌کند، ساخته شده است. چن گفت که Cosmos تطبیق پذیری، گزینه های سفارشی سازی و مقیاس پذیری افقی را نسبت به سایر بلاک چین ها فراهم می کند.

بر اساس CoinMarketCap، Cosmos دارای ارزش بازاری در حدود 3.7 میلیارد دلار است که آن را بیستمین شبکه بزرگ بلاک چین می کند.

مربوط: مسائل و فرصت‌های DeFi در سال 2023: گفتگوهای بازار

DeFi در تابستان 2020 با چندین پروژه کلیدی که بازار ارزهای دیجیتال را بلافاصله پس از نصف شدن چهار ساله بیت کوین آغاز کردند، وارد بحث عمومی شد. در حالی که فعالیت DeFi در طول سال گذشته کند شده است، صنعت تا حد زیادی از مشکلاتی که گریبانگیر امور مالی مرکزی یا پلتفرم‌های CeFi می‌شود مصون بوده است.

چن گفت: «ماهیت غیرمتمرکز پروتکل‌های DeFi شفافیت بیشتر و مالکیت واقعی وجوه را فراهم می‌کند، که همیشه یک مزیت مهم نسبت به تامین مالی متمرکز خواهد بود.
نویسنده: Sam Bourgi

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉