اینفلوئنسر پس از 7 میلیون دلار پیش فروش توکن، درخواست مبادله را از طریق NFT ارسال می کند


یک “استراتژی راه اندازی دستکاری” در مورد چگونگی ساختار استخرهای نقدینگی و نحوه “دریبل کردن” توکن ها ادعا شده است.

یک اینفلوئنسر توکن غیرقابل تعویض (NFT) سرویس را از طریق NFT با درخواست تسویه حساب دریافت کرد که به طور بی رویه چندین بار یک “بمب اف” پرتاب کرد و ادعا کرد که اینفلوئنسر “حداقل” در پیش فروش توکن اخیر 7 میلیون دلاری مورد کلاهبرداری رادیویی قرار گرفته است.

وکیل مایک کانوویتز، شریک Loevy & Loevy، در 20 مه در توییتر نوشت که “نامه درخواست تسویه حساب به عنوان یک NFT عمل می کند” به آدرس کیف پول مرتبط با اینفلوئنسر ادعا شده، معروف به “Ben.eth”. هویت فاش نشده است

او ادعا کرد که Ben.eth در رابطه با ساختار Liquidity Pools (LP) و نحوه چکیدن توکن ها در آخرین پیش فروش توکن $ PSYOP، مدت کوتاهی پس از اتهام Ben.eth، «از یک استراتژی راه اندازی دستکاری استفاده کرد». توییت کرد وی گفت: 50 درصد توکن ها ارسال شده و مابقی به زودی ارسال می شود.

در این نامه آمده بود: «حداقل شما در تقلب الکترونیکی مقصر هستید که مقدمه ای برای باج گیری است و مبنای غرامت سه گانه علیه شما است (7 میلیون دلار تبدیل به 21 میلیون دلار می شود».

کانوویتز در این نامه اظهار داشته است که “بازپرداخت کاری است که باید انجام شود”. با این حال، او نسبت به اقدامات قانونی احتمالی در صورت عدم بازپرداخت هشدار داد:

بنابراین، فقط ETH را پس دهید. موضوع تمام خواهد شد و شما و همه قربانیانتان می توانید به زندگی خود ادامه دهید. اما اگر اصرار داشته باشید که هزاران نفر را به هم بزنید، دفتر حقوقی من برای رفع این بی عدالتی اقدام خواهد کرد.»

او همچنین در صورت عدم همکاری نامه، یک فرآیند “دردناک” را برای Ben.eth پس از تشکیل پرونده در دادگاه پیشنهاد کرد.

او گفت: «کت و شلوار شخصاً شما را همراه با نام مستعارتان نام می‌برد و در خانه شما ارائه می‌شود».

کانوویتز همچنین تهدید به احضاریه در مورد ارتباطات ظاهراً چشمگیر کرد و گفت: “این شواهد آخرین میخ ها را به تابوت شما خواهد زد.”

او همچنین اضافه کرد که اینفلوئنسرها هویت واقعی (IRL) همکاران خود را فاش خواهند کرد.

در نامه کانوویتز آمده است که “شما با یک کلاهبرداری واقعی روبرو هستید و این به افراد واقعی آسیب می رساند. اگر آن را درست نگیرید عواقبی در پی خواهد داشت.”

مرتبط با: وکلا: احکام دادگاه NFT می‌تواند در پرونده‌های مربوط به رمزارز به یک امر عادی تبدیل شود

Ben.eth ساعاتی بعد در 20 مه به نامه پاسخ داد و گفت که نامه “آنقدرها حرفه ای نیست و می تواند آنها را با نوار مشکل ساز کند”.

Cointelegraph برای اظهار نظر با Ben.eth تماس گرفت اما تا به امروز پاسخی دریافت نکرده است.

مجله: Memecoin کارمزد BTC را به ماه ارسال می کند، سود ماینر بیش از 50 میلیارد دلار و بیشتر است: Hodler’s Digest، 30 آوریل تا 6 مه
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید