ورود به بزرگترین کیف پول بیت کوین پس از سقوط قیمت افزایش می یابد


فهرست

  • قتل عام بیت کوین
  • تجمع خیریه؟

بر اساس پلتفرم تحلیل ارزهای دیجیتال IntoTheBlock، بزرگترین کیف پول های بیت کوین ضبط شده بود بالاترین مقدار خالص ورودی از زمان سقوط بازار ارزهای دیجیتال.

روز دوشنبه، این کیف پول ها که حداقل 0.1 درصد از کل عرضه را کنترل می کنند، به ارزش حیرت آور 436 میلیون دلار بیت کوین جمع آوری کردند.

قتل عام بیت کوین

نهنگ‌ها احتمالاً از توصیه معروف سرمایه‌گذار افسانه‌ای وارن بافت برای خرید در حالی که خون در خیابان‌ها وجود دارد پیروی می‌کنند.

در 24 ژوئن، قیمت بیت کوین به صرافی منحل شده ارزهای دیجیتال Mt. پس از انتشار اخباری مبنی بر کاهش بازپرداخت طلبکاران، Gox در ماه جولای به 58456 دلار کاهش یافت.

مرتبط با

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayپیتر شیف، منتقد بیت‌کوین اخیراً پیش‌بینی کرد که ارز دیجیتال پیشرو پس از ثبت پایین‌ترین سطح دو ماهه، به سقوط ادامه خواهد داد.

در همین حال، بازار ارزهای رمزپایه تسلیم “ترس” شده است زیرا شاخص ترس و طمع محبوب آخرین آمار را از سپتامبر گذشته نشان داد.

علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی (RSI)، یک شاخص حرکتی پرکاربرد، نشان می دهد که بیت کوین در حال حاضر در نمودارهای روزانه و هفتگی بیش از حد فروش است. در واقع، معامله گران ارزهای دیجیتال از زمانی که بیت کوین تنها با 26000 دلار معامله می شد، چنین شرایط فروش بیش از حد را ندیده اند.

تجمع خیریه؟

همه عوامل ذکر شده در بالا نشان دادند که قیمت بیت کوین در آستانه افزایش است و برخی نهنگ های بزرگ احتمالاً پس از اصلاح قیمت اخیر مجبور به خرید بیت کوین بیشتری شدند.

مرتبط با

در اوایل معاملات روز سه شنبه، قیمت بیت کوین توانست به 62004 دلار بازگردد که بیش از 2.2 درصد رشد داشت.

به گفته معامله گر ارزهای دیجیتال جعلی Rekt Capital، ارز دیجیتال پرچمدار آن با موفقیت نگه داشتن پشتیبانی کلیدی 60600 دلار است که محدوده فعلی پایین است. چارتیست معتقد است که اگر قیمت بیت کوین نسبتاً ثابت بماند، می تواند به بالای محدوده فعلی بازگردد.

تاجر جیمز استنلی نیز تعریف شده است سطح 60000 دلار، سطح حمایتی کلیدی است که گاوهای بیت کوین توانسته اند آن را حفظ کنند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید