Inferno Drainer می گوید پس از کمک به سرقت 70 میلیون دلار ارز دیجیتال تعطیل می شود.


اسکیمر به عنوان یک سرویس کیف پول کلاهبرداری نوشت: “امیدواریم ما را به عنوان بهترین کفگیر که تا کنون وجود داشته است به خاطر بسپارید.”

Inferno Drainer، یکی از محبوب‌ترین کیت‌های تخلیه کیف پول کریپتو برای اجاره، می‌گوید که پس از کمک به کلاهبرداران فیشینگ برای سرقت نزدیک به 70 میلیون دلار ارز دیجیتال در سال جاری، برای همیشه تعطیل شده است.

تیم سازنده Inferno Drainer در یک پست تلگرامی به تاریخ 26 نوامبر گفت که “زمان آن رسیده که ما اقدام کنیم.” اما او گفت که فایل‌ها و زیرساخت‌های مورد نیاز برای اجرای تخلیه‌کننده کیف از بین نمی‌روند، بلکه فعال باقی می‌مانند تا کاربران بتوانند «انتقال بی‌وقفه» را به سایر خدمات انجام دهند.

“این یک سفر طولانی با همه شما بوده است و ما می خواهیم از صمیم قلب از شما تشکر کنیم. [sic]. متأسفانه هیچ چیز برای همیشه ماندگار نیست.”

“یک تشکر بزرگ [sic] او افزود: “به همه کسانی که با ما کار کرده اند، امیدواریم که ما را به عنوان بهترین کفگیر که تا به حال وجود داشته است به خاطر بسپارید و ما در تلاش برای کسب درآمد به شما کمک کنیم.”

آخرین پیام Inferno Drainer به کاربرانش. منبع: تلگرام

Inferno Drainer در اوایل سال جاری مورد توجه قرار گرفت و پس از بسته شدن ابزار محبوب Monkey Drainer، استفاده از آن افزایش یافت. Inferno مانند همتایان خود نرم افزار تخلیه کیف پول کریپتو را ارائه کرد و 20 درصد از پول دزدیده شده کاربران را کاهش داد.

بر اساس تجزیه و تحلیل پلتفرم ضد کلاهبرداری Web3 Scam Sniffer، از فوریه، Inferno Drainer نزدیک به 70 میلیون دلار از بیش از 100000 قربانی سرقت کرده است. با این حال، تیم Inferno Drainer ادعا کرد که مبلغ سرقت شده بیش از 80 میلیون دلار است.

تیم Inferno Drainer اکانت تلگرام وابسته “mr_inferno_drainer” را که برای سازماندهی سرویس خود استفاده می‌کرد، حذف کرد و به کاربران خود هشدار داد که در آینده به Drainers دیگر اعتماد نکنند.

مرتبط با: صورتی، پوسی، ونوم، دوزخ – فیلترها به کیف پول رمزنگاری نزدیک شما می آیند

شرکت امنیتی بلاک چین CertiK به کوین تلگراف گفت که Inferno Drainer «یکی از آسیب‌رسان‌ترین کیت‌های فیشینگ است که دیده‌ایم».

او افزود که «ارائه‌دهندگان متعدد» هنوز فعال هستند، از جمله رقبای Pink Drainer و Angel Drainer. Angel Drainer در 25 نوامبر به روز رسانی را منتشر کرد تا به کاربران کمک کند کیف پول خود را روی بلاک چین های بیشتری تخلیه کنند.

Monkey Drainer، یکی دیگر از اسکیمرهای ارز دیجیتال معروف که میلیون‌ها دلار دزدیده بود، در ماه مارس تعطیل شد و گفت: «زمان آن رسیده که به سمت چیز بهتری برویم».

مجله: Tornado Cash 2.0 – مسابقه ای برای ایجاد میکسرهای نقدی ایمن و قانونی


نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید