صنعت در بحبوحه سقوط FTX به NFTها متکی است: خبرنامه Nifty، 16 تا 22 نوامبر

صنعت در بحبوحه سقوط FTX به NFTها متکی است: خبرنامه Nifty، 16 تا 22 نوامبر


علیرغم تأثیرات نابسامانی FTX، بسیاری از بازیگران صنعت همچنان مثبت هستند و امیدوارند که NFT ها بهبود یابند.

در خبرنامه این هفته، بخوانید که چگونه یک پروتکل توکن غیرقابل تعویض (NFT) تحت تأثیر سقوط FTX که منجر به اخراج شد، شد. علیرغم تأثیرات فروپاشی FTX، بازیگران صنعت در فضای NFT هنوز برای بازیابی NFTها متکی هستند. در همین حال، دیزنی حامی متاورس باب ایگر را به عنوان مدیر عامل بازگردانده است و بررسی کنید که چگونه NFT ها در فرمول 1 در کانون توجه قرار گرفته اند. همچنین، نیفتی نیوز این هفته را نیز فراموش نکنید که شرکت های فناوری مستقر در چین را به طرفداران جام جهانی فوتبال ارائه می دهند. -مثل تجربه تماشای یک رویداد فوتبال.

نیکل دیجیتال، متاپلکس و دیگران همچنان تاثیر سقوط FTX را احساس می کنند

به دلیل تأثیرات فروپاشی FTX، پروتکل NFT Metaplex اعضای تیم Metaplex Studios را اخراج کرد. به گفته مدیرعامل این شرکت، استفان هس، فروپاشی صرافی رمزارز FTX به طور غیرمستقیم بر تجارت آنها تأثیر گذاشته است. به این ترتیب، شرکت با پیشرفت خود “رویکرد محافظه کارانه تر” را در پیش می گیرد.

هس همچنین تاکید کرد که متاپلکس لایه اصلی اکوسیستم NFT سولانا است. مدیر NFT اظهار داشت که این مسئولیت اوست که از پایداری پروتکل برای جامعه خود اطمینان حاصل کند.

ادامه مطلب…

در بحبوحه سقوط FTX، صنعت به فضای NFT ابراز اطمینان می کند

علیرغم مشکلات ناشی از ناکامی FTX، بازیگران صنعت NFT همچنان در این فضا امیدوار هستند. کوین تلگراف با چند نفری که در این فضا کار می کردند صحبت کرد و دیدگاه آنها را در مورد اینکه چگونه فضا در بازار نزولی و فروپاشی FTX جان سالم به در خواهد برد جویا شد.

اسکار فرانکلین تان، مدیر پلتفرم NFT Enjin، می‌گوید این فضا در اطراف قوی‌ترین جوامع تثبیت و تحکیم خواهد شد. تا آن زمان، این حوزه شاهد نسل دوم «مدل‌های NFT هوشمندتر و پایدارتر» خواهد بود.

ادامه مطلب…

دیزنی باب ایگر را به عنوان مدیرعامل بازمی گرداند: این لینک رمزنگاری است

باب ایگر که به عنوان یک حامی متاورس شناخته می شود، به عنوان مدیر عامل دیزنی، جایگزین باب چاپک می شود. این مدیر پس از کار با پلتفرم آواتار دیجیتال Genies در فضای کریپتو شناخته شده است.

در 28 دسامبر، شرکت برای ثبت اختراع متاورس در حالی که ایگر هنوز در شرکت به عنوان مدیر اجرایی و رئیس هیئت مدیره کار می کرد، ثبت کرد. با وجود این، این شرکت گفت که در آن زمان هنوز برنامه ای برای استفاده از این پتنت ندارد.

ادامه مطلب…

ردبول ریسینگ در پایان فصل F1 خود از شاتگان NFT استفاده می کند

NFT ها با بسته شدن فصل 2022 فرمول 1 در مرکز صحنه قرار گرفتند. Red Bull Racing، تیمی که با صرافی رمزارز Bybit شریک می شود، بر مسابقات مسابقه تسلط داشت. با این کار، لوگوی Bybit به همراه یک نقاشی NFT به نام Lei the Lightning Azuki نمایش داده می شود.

Lei Azuki NFT یکی از قطعات مجموعه Azuki NFT الهام گرفته از انیمیشن است که شامل 10000 NFT است. NFT به عنوان Wrapped Ether (wETH) به ارزش حدود 11000 دلار در زمان نگارش فهرست شده است.

ادامه مطلب…

Nifty News: شرکت‌های چینی دیدگاه‌های متاورز جام جهانی، عقب نشینی X2Y2 در حق امتیاز و موارد دیگر را ارائه می‌کنند.

زمانی که جام جهانی فوتبال آغاز شد، شرکت‌های فناوری مستقر در چین تجربیاتی شبیه به Metaverse ارائه کردند که به هواداران فوتبال در کشور اجازه می‌داد تا به جام جهانی در Metaverse دسترسی داشته باشند. در همین حال، بازار NFT X2Y2 در اعلامیه حق چاپ درخواستی خود یک گام به عقب برداشته است و نشان می دهد که حق چاپ را در تمام مجموعه های فعلی و آینده اعمال خواهد کرد.

ادامه مطلب…

از شما برای خواندن این خلاصه از برجسته ترین تحولات هفته در زمینه NFT سپاسگزاریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و بینش های بیشتر در مورد این زمینه فعال در حال توسعه بازگردید.


نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉