NPCI تحت حمایت بانک مرکزی هند خرید بلاک چین را آغاز کرد


سنگاپور، مالزی، امارات متحده عربی، فرانسه، کشورهای بنلوکس، نپال و بریتانیا سیستم پرداخت UPI NPCI را به درجات مختلف پذیرفته اند.

شرکت ملی پرداخت هند (NPCI)، استارت آپی به رهبری بانک مرکزی هند (RBI) و 247 شرکت بانکداری هندی، به دنبال یک فن‌شناس باتجربه بلاک چین است که فرصت‌های بلاک چین را در سیستم‌های پرداخت فعلی مدیریت و بررسی کند.

NPCI مالک و اداره کننده رابط پرداخت یکپارچه (UPI) است، سیستم پرداخت فوری هند که خود توسعه یافته است و تراکنش های همتا به بانک و همتا به همتا را تسهیل می کند. یک پست شغلی اخیر در لینکدین، تلاش مداوم NPCI برای استخدام یک مدیر بلاک چین را تایید کرد.

آگهی استخدام برای رئیس بلاک چین سازمان ملی پرداخت هند. منبع: لینکدین

کاندیدای ایده‌آل یک فن‌شناس با تجربه با حداقل 6 سال تجربه در توسعه و پیاده‌سازی بلاک چین است که در درجه اول وظیفه شناسایی «راه‌هایی که در آن راه‌حل‌های متمرکز بر بلاک‌چین می‌توان استفاده کرد» را دارد.

پروفایل رهبری ارشد همچنین به درک فنی عمیق از پلتفرم های زنجیره بلوکی متعدد و تجربه کار بر روی حداقل دو پروژه آزمایشی بلاک چین نیاز دارد. موفقیت UPI در تقویت محیط پرداخت در هند نیز توجه سایر حوزه های قضایی را به خود جلب کرده است.

سنگاپور، مالزی، امارات متحده عربی، فرانسه، کشورهای بنلوکس، نپال و بریتانیا سیستم پرداخت UPI را به درجات مختلف اتخاذ کرده اند. تزریق عناصر بلاک چین به UPI می‌تواند به طور بالقوه این فناوری را فوراً در اختیار میلیون‌ها کاربر قرار دهد و از این طریق ظرفیت فناوری زیربنایی را که برای نزدیک به ۱۴ سال به قدرت بیت‌کوین (BTC) ادامه داده است، مجدداً تأیید کند.

درخواست شغلی NPCI در زمان نگارش این مقاله بیش از 200 درخواست داشت. انتظار می‌رود که تلاش‌های جذب بلاک چین NPCI در آینده نزدیک با فاش شدن موارد استفاده از بلاک چین افزایش یابد.

مرتبط با: در میان زمستان کریپتو، بانک‌های مرکزی در حال بازنگری در مورد ارزهای دیجیتال داخلی هستند

در ماه آگوست، آژانس جرایم ملی بریتانیا (NCA) شروع به استخدام چهار بازرس ارشد برای تیم جرایم مالی پیچیده برای کار روی جرایم مرتبط با رمزنگاری کرد.

آگهی استخدام برای محققان دارایی دیجیتال. منبع: آژانس ملی جرایم

بازرسان وظیفه ردیابی کلاهبرداری ارزهای دیجیتال، پولشویی و سایر جرایم مبتنی بر بلاک چین را که توسط گروه‌های جنایت سازمان‌یافته انجام می‌شوند، خواهند داشت.

بریتانیا در تلاش است تا یک تیم تحقیقاتی متمرکز بر فعالیت‌های غیرقانونی ارزهای دیجیتال تشکیل دهد. در 4 ژانویه، NCA تیم دارایی های دیجیتال خود را راه اندازی کرد که نشان دهنده تمرکز بیشتر بر دارایی های رمزنگاری بود.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در نظر دارند


نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید