هشدار مهم X، Grok، Tesla Crypto به انجمن صادر شد


تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاربر X/Twitter معروف به “DogeDesigner” (با نام مستعار @cb_doge)، که بخشی از تیم‌های DOGE و X است، یادآوری مهمی را در مورد برخی از بزرگترین سرمایه‌گذاری‌های ایلان ماسک در ارزهای دیجیتال در پلتفرم X/Twitter به جامعه کریپتو ارسال کرد. شرکت ها و ارزهای دیجیتال

در مقاله ای که امروز منتشر شد، عنوان شده است که X، ربات Grok AI، سازنده آن xAI و تسلا به هیچ وجه با هیچ ارز دیجیتال مرتبط نیستند. @cb_doge به کاربران X هشدار داد که مراقب باشند و مراقب کلاهبرداری‌های ارزهای دیجیتال باشند.

ایلان ماسک 6 میلیارد دلار برای توسعه بیشتر Grok جمع آوری می کند

همانطور که توسط TechCrunch گزارش شده است، ایلان ماسک میلیاردر فناوری در حال مذاکره برای سرمایه گذاری 6 میلیارد دلاری در استارت آپ xAI خود با ارزش اولیه 18 میلیارد دلار است. این مقدار وجوهی که به شرکت منتقل می شود، کنترل یک چهارم شرکت را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد.

انتظار می رود این توافق در هفته های آینده حاصل شود، مگر اینکه تغییرات غیر منتظره در شرایط ایجاد شود. ماسک 10 ماه پیش xAI را برای رقابت با ChatGPT OpenAI راه اندازی کرد. منبع TechCrunch می گوید بسیاری از سرمایه گذاران مایل به مشارکت در این معامله هستند. اینها عبارتند از Sequoia Capital و Future Ventures که توسط دوست ماسک، Steve Jurvetson تأسیس شده است. او تا سال 2020 عضو هیئت مدیره اسپیس ایکس و مدیر تسلا بود. برخی از سرمایه گذاران دیگر از حلقه داخلی مدیرعامل تسلا هستند.

ایلان ماسک قصد دارد Grok 3.0 را آموزش دهد. طی یک نظرسنجی اخیر در ایلان ماسک قصد دارد از سایر شرکت های فناوری خود (تسلا، اسپیس ایکس، شرکت بورینگ، و همچنین Neuralink) برای آموزش بیشتر چت ربات xAI، اطلاعات دریافت کند. به طور بالقوه، Grok می تواند برای خودروهای تسلا استفاده شود تا رانندگی واقعاً خودمختار را ارائه دهد. در آینده ممکن است در ربات انسان نمای تسلا به نام Optimus نیز قرار گیرد.

به گزارش TechCrunch، برنامه X/Twitter، جایی که Grok به عنوان یک افزونه پولی پیاده سازی می شود، در xAI سهم دارد. بنابراین، ماسک همچنین این شرکت را تضمین کرد
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید