آدام بک می گوید “من ساتوشی نیستم”


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “من ساتوشی نیستم”
  • بیت کوین با افزایش تقاضای سازمانی از 57000 دلار فراتر رفت

آدام بک، بنیانگذار BlockStream و cypherpunk، در یک بحث در پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق)، مجدداً به جامعه تأیید کرد که او خالق بیت کوین نیست که به نام ساتوشی ناکاموتو شناخته می شود.

او همچنین دلایل مختلفی را برشمرد که چرا برخی او را خالق بیت کوین می دانند.

این بیانیه پس از مکاتبات ایمیلی بین بک و ساتوشی در توییتر منتشر شد. این یک بار دیگر ثابت می کند که بک و ساتوشی ناکاموتو دو فرد متفاوت هستند.

“من ساتوشی نیستم”

امروز در جشن افزایش 12 درصدی قیمت بیت کوین یک شبه، بک عکسی از پپه قورباغه در لباس سامورایی منتشر کرد که خرس را با یک شمع سبز بزرگ که به جای کاتانا استفاده شده، بریده است. بزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان با 12.21 درصد افزایش از 51200 دلار به 57400 دلار رسید و در زمان نگارش این مقاله با قیمت 57021 دلار معامله می شد.

در حالی که یکی از نظر دهندگان دوباره بک ساتوشی را صدا زد، سایفرپانک پاسخ داد که او نیست. اما او اضافه کرد که «قانع‌کننده‌ترین دلیل» که بسیاری از مردم بر خلاف این باور دارند این است که بک مکرراً از کلاهبرداران آلت‌کوین انتقاد می‌کند و درباره قیمت بیت‌کوین صحبت می‌کند.

همانطور که اخیرا توسط U.Today گزارش شده است، قبل از راه اندازی بیت کوین، مکاتبات الکترونیکی بین بک و ساتوشی وجود داشت. بر اساس ایمیل‌هایی که رسماً در دادگاه ثبت شده است، بک و ساتوشی چندین ماه قبل از راه‌اندازی دیدنی BTC با هم در حال دعوا بودند. بنیانگذار و مدیر عامل BlockStream کمک کرد تا دعوای حقوقی فعلی بین COPA و ساتوشی کریگ رایت خودخوانده به دادگاه کشیده شود.

در این ایمیل‌ها، ساتوشی قصد خود را برای نقل قول از مقاله «هش کش» بک در وایت پیپر بیت کوین خود نشان می‌دهد. علاوه بر این، بک به ساتوشی پیشنهاد کرد که نگاهی به چندین سند دیگر که قبلاً در آن‌ها سیستم‌های نقدی الکترونیکی پیشنهاد شده بود، بیندازد، مانند «B-money» و «Micromint» وی دای.

بیت کوین با افزایش تقاضای سازمانی از 57000 دلار فراتر رفت

قبل از افزایش 12.21 درصدی بیت کوین، MicroStrategy یک خرید بزرگ دیگر BTC را اعلام کرد. او تقریباً 3000 بیت کوین به قیمت تقریباً 155 میلیون دلار خریداری کرد. این درحالی است که ETF های بیت کوین به جمع آوری مقادیر خیره کننده بیت کوین از بازار ادامه می دهند، یعنی 12 برابر بیشتر از تولید ماینرها در روز.

11 ETF بیت کوین مبتنی بر نقطه برای معامله در 11 ژانویه توسط کمیسیون امنیت و مبادلات و رئیس آن، گری جنسلر، تایید شد. این شرکت ها شامل شرکت های سنگین وزنی مانند BlackRock، Ark Invest، VanEck، Bitwise و Fidelity هستند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید