من نسبت به Crypto: CEO Circle امیدوارتر از همیشه هستم


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “من نسبت به کریپتو خوشبین تر از همیشه هستم”
  • به گفته مدیر عامل Circle، Crypto آینده ای صعودی دارد

Jeremy Allaire، مدیر عامل Circle، صادرکننده استیبل کوین USDC، با دنبال کنندگان X خود دلیل خوشبین بودنش به ارزهای دیجیتال را در میان گذاشت.

او یک مطالعه طولانی در ادامه پست کرد

“من نسبت به کریپتو خوشبین تر از همیشه هستم”

رئیس Circle فاش کرد که پس از بیش از 11 سال ساخت شرکتش، هرگز نسبت به رمزارزها به این اندازه خوشبین نبوده است. یکی از دلایلی که او «بیش از حد خوشبین» است، این است که اکثریت مطلق مردم «درکی بسیار محدود و محدود از آنچه در حال وقوع است دارند».

جرمی آلر بر این باور است که رمزارز نشان دهنده “لایه زیرساخت منطقی بعدی برای اینترنت” است. آلر مشاهده کرده است که اینترنت از روند جدیدی که تقریباً هیچ کس در ابتدا به آن اعتقاد نداشت یا فکر نمی کرد به آن نیاز دارد، به وب جهانی که تقریباً در زندگی همه افراد ادغام شده است و مردم نمی توانند زندگی بدون آن را تصور کنند، تکامل یافته است.

بیت کوین در سال 2009 وارد صحنه شد و باعث شد بسیاری در مورد امکان گسترش بیت کوین “برای ارائه زیرساخت های اینترنتی عمومی تر که می تواند پایه ای برای جامعه و اقتصاد باشد” فکر کنند. آلر خاطرنشان کرد که قبل از بیت کوین، اینترنت هنگام انتقال مقادیر قابل توجهی از اطلاعات از عدم اعتماد رنج می برد، اما اکنون ارزهای دیجیتال راه اندازی شده بر روی بلاک چین و قراردادهای هوشمند در واقع می توانند محیط قابل اعتمادی را ایجاد کنند که کاربران و توسعه دهندگان در مقیاس جهانی فاقد آن بوده اند.

مرتبط با

به گفته مدیر عامل Circle، Crypto آینده ای صعودی دارد

مدیر عامل شرکت می‌گوید که اکنون که بلاک چین‌های عمومی به نسل سوم خود تبدیل می‌شوند، جوامع نوآورانه عظیمی متشکل از چندین بلاک چین وجود دارند که با یکدیگر رقابت می‌کنند. آنها به طور مداوم در حال بهبود و نوآوری شبکه های خود هستند و امنیت، حریم خصوصی و کارایی تراکنش بیشتری را اضافه می کنند.

بیت کوین تاکنون به یکی از بزرگترین و قدرتمندترین ابزارهای سرمایه گذاری جایگزین در بازار تبدیل شده است. بزرگترین شرکت های وال استریت ETF های مبتنی بر بیت کوین ایجاد کرده اند. Allaire اشاره کرد که استیبل کوین ها نیز به طور فزاینده ای محبوب می شوند.

با تمام آنچه گفته شد، او خاطرنشان کرد که جهان اکنون در مراحل اولیه پذیرش ارزهای دیجیتال است و این یک “رونق دیوانه کننده” است.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید