“از دست دادم”: خالق کاردانو خوک خود را شوکه کرد نایک تبدیل به یک سکه میم میلیون دلاری شد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به طور غیرمنتظره، جامعه ADA شاهد یک رویداد حماسی بود که تنها در 24 ساعت رخ داد. چارلز هاسکینسون، خالق کاردانو، عکسی از خوک خانگی خود نایک را در شبکه اجتماعی X منتشر کرد. این پست ساده به سرعت منجر به ایجاد یک میم کوین جدید به نام NIKE شد.

سکه NIKE با الهام از خوک هاسکینسون به سرعت محبوبیت پیدا کرد. در حال حاضر ارزش بازار آن 1.72 میلیون ADA یا تقریباً 650000 دلار است. علاوه بر این، حجم معاملات آن به 1.51 میلیون ADA رسید و سومین توکن پرمعامله در اکوسیستم کاردانو در روز گذشته بود.

مرتبط با

هشت ساعت پس از پست اولیه خود، هاسکینسون ابراز تعجب کرد و اظهار داشت که از اینکه عکس خوک او باعث شده بود در کمتر از 12 ساعت یک میلیون دلار به یک میلیون دلار برسد، “تعجب” کرد.

همانطور که NIKE شتاب می گیرد، SNEK، یکی دیگر از میم کوین های محبوب در اکوسیستم کاردانو را به چالش می کشد. SNEK، بزرگترین میم کوین در اکوسیستم، دارای ارزش بازار 74 میلیون دلار و حجم معاملات 607179 دلار است. افزایش شهاب سنگ نایک این سوال را ایجاد می کند که آیا می تواند از نظر محبوبیت و ارزش از SNEK پیشی بگیرد.

""
منبع: نمای معاملاتی

در حالی که هاسکینسون از ظهور سریع یک توکن بر اساس حیوان خانگی خود سرگرم و شگفت زده به نظر می رسید، این حادثه یک بار دیگر شور و شوق جامعه و تأثیر علاقه را بر روند بازار نشان می دهد.

مرتبط با

اکوسیستم کاردانو ممکن است اکنون شاهد افزایش رقابت بین سکه های میم باشد و NIKE ممکن است به عنوان رقیبی قدرتمند در برابر توکن های شناخته شده مانند SNEK ظاهر شود. در حالی که جامعه ADA این توسعه جدید را تماشا می کند، بسیاری در این فکر هستند که آیا سکه با مضمون خوک از همتای خود با مضمون مار پیشی می گیرد یا خیر.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید