Ikigai Asset Management ادعای 65 میلیون دلاری در برابر ورشکستگی FTX می‌فروشد


گزارش ها حاکی از آن است که برخی از طلبکاران FTX توانسته اند با فروش مطالبات خود قبل از هر گونه تشکیل پرونده ورشکستگی، تا 73 سنت دلار به دست آورند.

شرکت مدیریت دارایی Ikigai که فاش کرد اکثر دارایی‌های صندوق تامینی در زمان سقوط آن در FTX بود، گفت که در فرآیند ورشکستگی بورس، حقوق خود را فروخت.

تراویس کلینگ، مدیر ارشد سرمایه گذاری ایکیگای، در پستی در X (توئیتر سابق) در 22 دسامبر نوشت. فوق الذکر این شرکت تقاضای 65 میلیون دلاری از صندوق های FTX را فروخت زیرا قیمت آن “بسیار بسیار بالاتر” از حد انتظار بود. کلینگ نگفت که شرکت به چه قیمتی این ادعا را فروخته است، اما گزارش ها حاکی از آن است که برخی طلبکاران ممکن است تا 73 سنت بر دلار بپردازند. این بالاترین قیمت از زمان سقوط FTX در نوامبر 2022 است.

«در پایان روز، تصمیم در مورد فروش این ادعا عمدتاً تابعی از هزینه فرصت بود؛ به نظر شما قیمت ادعا در آینده چقدر افزایش می‌یابد، آیا اکنون پول نقد را برداریم و آن را در جای دیگری مستقر کنیم. کلینگ گفت تا بازدهی دریافت کنم. اکنون که درآمدهای نقدی حاصل از فروش مطالبات را دریافت کرده‌ایم، همه سرمایه‌گذاران ما که می‌خواهند از این صندوق بهره‌مند شوند، می‌توانند این کار را انجام دهند. اکثر سرمایه در صندوق باقی مانده است.

ادامه مطلب
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید