با خرید میلیون‌ها توکن توسط نهنگ، سکه میم ایگی آزالیا ۱۲۰ درصد افزایش یافت.


بر اساس داده‌های CoinGecko، Mother Iggy (MOTHER)، ارز دیجیتال میم جدید که توسط رپر استرالیایی ایگی آزالیا راه‌اندازی شد، در اوایل روز پنجشنبه بیش از ۱۲۰ درصد افزایش یافت و به بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی ۰.۲۳۰۶ دلار رسید.

ارزش گذاری کامل این ارز دیجیتال اکنون به یک چهارم میلیارد دلار رسیده است.

به گفته شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال Lookonchain، آخرین افزایش قیمت پس از آن اتفاق افتاد که یک نهنگ 1.54 میلیون دلار سولانا (SOL) را از بایننس برای خرید 8.6 میلیون توکن MOTHER به قیمت 0.1789 دلار برداشت.

توکن تازه راه اندازی شده در حال حاضر تنها در برخی از صرافی های ارزهای دیجیتال کوچکتر مانند HTX، MEXC و CoinEx در دسترس است. با این حال، با مبادلات اضافی به سرعت در حال جلب توجه است.

در همین حال، آزالیا که در سال 2014 با آهنگ برتر چارت خود به نام “فانتزی” به موفقیت های بزرگی دست یافت، همچنان در دنیای ارزهای رمزنگاری شده مورد بحث قرار می گیرد. روز چهارشنبه، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، در مورد اشباع سکه‌های میم افراد مشهور اظهار نظر کرد و ادعا کرد که از آخرین روند ارزهای دیجیتال «ناراضی» است. در پاسخ، آزالیا بنیانگذار اتریوم را با پست کردن یک الگوی رفتاری نشان می‌دهد که نوزادی را با سر بوترین در آغوش می‌گیرد، که اشاره‌ای آشکار به سکه میم ویروسی اوست، به تمسخر گرفت.

این خواننده رپ 33 ساله همچنان فعالانه در جامعه ارزهای دیجیتال شرکت دارد. او اخیراً یک پست در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته است که در آن سکه‌های مشهور جدید خود را با سکه‌های میم (مانند dogwifhat یا Pepe) مقایسه می‌کند که می‌توانند در صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال و ارزش‌گذاری‌های چند میلیارد دلاری به خود ببالند.

البته او فالوورهایش را با میم های خنده دار درباره عملکرد میم سکه سرگرم می کند.

در حال حاضر، dogwifhat با ارزش بیش از 3.3 میلیارد دلار، بزرگترین سکه میم مبتنی بر سولانا باقی مانده است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید