Iggy Azalea مزایای زیادی را برای توکن های مادر ارائه می دهد: جزئیات


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ایگی آزالیا، رپر استرالیایی، قرار است با ادغام آن در یک سرمایه گذاری مخابراتی جدید، کاربرد ارز دیجیتال مادر ایگی (MOTHER) را که اخیراً راه اندازی شده است، افزایش دهد. این ابتکار که کمتر از یک ماه پس از عرضه این توکن اعلام شد، هدف آن این است که به کاربران اجازه دهد تلفن‌ها و خدماتی را با توکن‌های MOTHER خریداری کنند که گام مهمی در تکامل توکن است.

آزالیا هیجان خود را در X به اشتراک گذاشت، توضیحی او گفت که شرکت مخابراتی را که شریک موسس آن بود دوباره راه اندازی خواهد کرد. وی خاطرنشان کرد که مشتریان می توانند با استفاده از MOTHER گوشی یا طرح های ماهانه تلفن همراه را خریداری کنند. سولانا (سمت چپ)، یک کمپین تبلیغاتی است و قرار است در اواخر هفته راه اندازی شود. این اعلامیه نشان می‌دهد که برنامه‌های توکن MOTHER از نظر استراتژیک در حال گسترش هستند و به طور بالقوه پذیرش و ارزش آن را افزایش می‌دهند.

آزالیا در یک توییت بعدی مشخص شده وی گفت که Unreal Mobile سرویس دهنده این گوشی ها خواهد بود. او گفت در صورت نیاز می توان گوشی های مختلفی را خریداری کرد. Sphere Labs که مسئولیت زیرساخت پرداخت را بر عهده دارد، تراکنش ها را مدیریت می کند، اگرچه در حال حاضر توکن بومی خود را ندارد.

مسیر نشانه مادر

توکن MOTHER که در اواخر ماه مه در بلاک چین سولانا معرفی شد، در ابتدا به دلیل عدم قطعیت، معاملات پرنوسانی را تجربه کرد. صادر کننده واقعی. با وجود این، توکن با پشتیبانی از حرکات استراتژیک و گسترش خدمات، شروع به جذب کرد. ناهار فروش هفته گذشته از فروشگاه اقلام MOTHER به افزایش ارزش توکن کمک کرد.

این آخرین پیشرفت عملکرد بازار مادر را بیشتر تقویت کرد. این توکن در 24 ساعت گذشته 20.96 درصد افزایش یافته است، که در بخش گسترده تر میم کوین پیشی گرفته است. داده های CoinMarketCap. این سکه در حال حاضر با قیمت 0.1835 دلار معامله می شود و از زمان عرضه در ماه گذشته 837.07 درصد افزایش یافته است.

راه اندازی مجدد شرکت مخابراتی آزالیا با یکپارچه سازی توکن MOTHER می تواند به طور قابل توجهی استفاده عملی از توکن را افزایش دهد و آن را از یک دارایی سوداگرانه به یک ارز کاربردی تبدیل کند. در صورت موفقیت، این ابتکار می تواند استاندارد جدیدی را برای افراد مشهور و تأثیرگذارانی که به دنبال ادغام ارزهای دیجیتال در محصولات و خدمات دنیای واقعی هستند، ایجاد کند.
نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید