ایگی آزالیا اصرار دارد که یدک کش فرش نیست زیرا توکن او در یک هفته 1000 درصد رشد می کند


ایگی آزالیا، خواننده رپ استرالیایی، پس از بازگشت به کانون توجه‌ها با پول میم‌های تیتراژ خود، در مصاحبه اخیر با فورچون اصرار دارد که دیگر قالی‌باف نیست.

در واقع، مادر ایگی (MOTHER) ویروسی می‌خواهد موارد استفاده بالقوه را برای ارز دیجیتال پیدا کند که بتواند آن را در درازمدت قابل دوام کند.

طبق یک مصاحبه Fortune، آزالیا قصد دارد memecoin را به یک استیبل کوین تبدیل کند.

این خواننده رپ استرالیایی که با آهنگ فوق‌العاده‌اش «فنسی» و دیگر تک‌آهنگ‌های بسیار موفقش به برترین دختر سال 2014 تبدیل شد، ادعا می‌کند که از سال 2020 پیش از اینکه سرانجام سکه‌اش را روانه بازار کند، به‌سرعت به ارزهای دیجیتال چشم دوخته است. آزالیا پس از اینکه یک کلاهبردار سعی کرد با جعل هویت او، پول دیگری از میم را تحت فشار قرار دهد، مجبور شد وارد عمل شود.

مرتبط با

سکه میم MOTHER که در اواخر ماه مه منتشر شد، به دلیل دستاوردهای عظیم و پست‌های مکرر آزالیا در رسانه‌های اجتماعی، از عکس‌های پیشنهادی گرفته تا میم‌های خنده‌دار، سر و صدای زیادی ایجاد کرد.

روز پنجشنبه، پس از اینکه یک نهنگ تعداد زیادی توکن را توقیف کرد، ارزش بازار شرکت MOTHER مستقر در سولانا به نزدیک به 250 میلیون دلار افزایش یافت.

اما با وجود همه هیاهوها، توکن ایگی آزالیا، مانند بسیاری از میم کوین ها، فاقد هر گونه ارزش پیشنهادی است. جای تعجب نیست که این ارز دیجیتال قبلاً مخالفان زیادی از جمله ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم را به خود جذب کرده است.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، بوترین از محصول جدید سکه های میم سلبریتی ها به دلیل بی فایده بودن آنها انتقاد کرد که باعث واکنش سریع آزالیا در قالب یک میم snide شد.

اما آزالیا ظاهراً از این همه انتقاد ناراضی است و استدلال می‌کند که صلح برای پول میم سودی ندارد و به افراد متنفر می‌گوید که از سر راه او بروند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید