ایگی آزالیا رقابت با ویتالیک بوترین را تشدید کرد


ایگی آزالیا، خواننده رپ استرالیایی، دشمنی خود را با ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم تشدید کرده است. متهم می کند او هزینه های گاز را به جیب می زند:

“من از نظر این پسر عصبانی نیستم. هر چه باشد. من سوال می کنم که با پول بنزین چه می کنید. این ثروتمند است که در مورد موسسات خیریه و بیمارستان ها و این چیزها نظر داشته باشید … اما بیایید در مورد هزینه بنزین صحبت کنیم … مالیات گاز.”

بیانیه عجیب اینفلوئنسر بحث برانگیز پس از انتشار در شبکه اجتماعی X (توئیتر سابق) باعث تمسخر بسیاری در جامعه ارزهای دیجیتال شد. بسیاری از علاقه مندان به اتریوم ظاهراً از عدم درک اساسی آزالیا از نحوه کارکرد هزینه های گاز در بلاک چین اتریوم شگفت زده شده بودند.

کارت

در همین حال، آدام کوکران، شریک Cinneamhain Ventures ادعا می کند که آخرین حرکت آزالیا در واقع یک چالش بازاریابی برای صنعت کریپتو است. “ایگی فکر می کند هزینه های شارژ Vitalik نشان دهنده چالش های بازاریابی است که همه ارزهای دیجیتال با آن روبرو هستند. همچنین فکر می کنم L2 ها تنها راه برای دستیابی به پذیرش انبوه مصرف کنندگان هستند. درست مانند اکثر مصرف کنندگان اینترنت را نمی دانند و به مدیریت اتصال ISP خود اعتماد ندارند.” در شبکه های اجتماعی گفت به پست الکترونیکی.

آزالیا که در سال 2014 با چندین موفقیت در جدول به موفقیت دست یافت، با عرضه توکن مادر ایگی (IGGY) در اواخر ماه مه به کانون توجه بازگشت. بیش از 1000 درصد افزایش یافته است فقط در یک هفته او بعداً با تمسخر یک میم در پروفایل شبکه های اجتماعی خود پس از ریختن آب سرد روی پول میم توسط بوترین، کمی در جامعه غوغا کرد.

به نظر می رسد آزالیا هنوز آماده دفن هچ نیست. آزالیا در یکی از پادکست های اخیر خود افزود: “شاید بعضی از مردم گاهی اوقات نباید نظری داشته باشند، اما من به این که شما کاری انجام می دهید احترام می گذارم. اشتباه نکنید.”


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید