اگر بیت کوین به زیر 57000 دلار سقوط کند، در اینجا 3 نتیجه احتمالی وجود دارد که تأیید ETF اتریوم ممکن است نزدیک به قدم زدن VanEck باشد: Crypto News Digest توسط U.Today


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به سه خبر مهمی که U.Today ارائه می دهد نگاهی بیندازید.

اگر بیت کوین (BTC) به زیر 57000 دلار سقوط کند، 3 اتفاق می افتد

از آنجایی که بیت کوین اخیراً به جای فتح اوج های جدید به پایین ترین سطح سقوط کرده است، باید برای انطباق با واقعیت خشن خود را برای سناریوهای مختلف آماده کرد. اگر BTC به زیر سطح بحرانی 57000 دلار سقوط کرد، سه نتیجه ممکن ممکن است رخ دهد. اول، EMA 200 دیگر به عنوان سطح پشتیبانی معتبر نخواهد بود. اگر ارز دیجیتال پرچمدار این پشتیبانی را از دست بدهد، ممکن است وارد قلمرو نزولی شود و فروش را تشدید کند. ثانیا، بسیاری از خریداران ممکن است عجله کنند تا بیت کوین را با قیمت پایینی در حدود 56000 دلار خریداری کنند. با این حال، اگر بیت کوین نتواند این خط قیمت را حفظ کند، ممکن است نقدینگی های بیشتری رخ دهد. به دلیل افزایش فشار فروش، تثبیت قیمت بیت کوین ممکن است دشوارتر شود که می تواند کاهش را تسریع کند. سوم، ممکن است برخی از عملیات فروش شرکت به دلیل نقدینگی ناکافی متوقف شود. این سناریو می تواند منجر به یک بازار جانبی شود و بیت کوین بین 55000 تا 60000 دلار معامله شود زیرا خریداران و فروشندگان منتظر شرایط مطلوب تر هستند. با این حال، اگر موسسات به فروش خود ادامه دهند، بیت کوین می تواند تا 50000 دلار کاهش یابد.

مرتبط با

ممکن است با افزایش VanEck، تایید ETF اتریوم قریب الوقوع باشد

همانطور که دیروز مشخص بود، VanEck ثبت شد فرم 8-A برای ETF نقطه ای اتریوم با SEC یک گام بزرگ به سمت تایید است. این حرکت می‌تواند منادی تایید آتی یک ETF برای اتریوم باشد، زیرا اقدام مشابه VanEck قبل از تایید ETF‌های بیت‌کوین تا هفت روز کامل انجام شده است. این پیشرفت همچنین ممکن است نشان دهد که VanEck تأییدیه آژانس نظارتی را برای ارسال درخواست دریافت کرده است. به گفته کارشناس ارشد ETF بلومبرگ اریک بالچوناساین اقدام یک “نشانه خوب” است و تایید ETF های نقطه ای اتریوم می تواند ظرف هفت روز قبل از 2 جولای اتفاق بیفتد. Nate Geraci همچنین قبلاً پیشنهاد کرده بود که SEC می تواند ETF های اتریوم را قبل از روز استقلال (4 جولای) تأیید کند. ما

Ripple VP سکوت در مورد رشد XRP Ledger در کره را شکست

به زودی x پستامی یوشیکاوا، معاون استراتژی و عملیات شرکت ریپل، هیجان خود را در مورد این موضوع به اشتراک گذاشت. افزایش حرکت فروش XRP Ledger (XRPL) در کره جنوبی. این افزایش علاقه به‌ویژه قابل توجه است زیرا کسب‌وکارهای بیشتری به دارایی‌های دیجیتال علاقه دارند و به دنبال پلتفرم‌های قابل اعتماد و درجه یک سازمانی برای حمایت از ابتکارات خود هستند. مدیر اجرایی Ripple توسعه اخیر Infinite Block، تنها ارائه دهنده دارایی دیجیتال دارای مجوز در کره را برجسته کرد. ماه گذشته، اعلام کرد که به عنوان اعتبارسنجی به بلاک چین XRP Ledger خواهد پیوست. با توجه به یک علاوه بر این، Infinite Block قصد دارد مشاوره در مورد انطباق با مقررات استارت آپ های اصلی XRPL و سازندگان اکوسیستم ارائه دهد.


نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید