آنتونی اسکاراموچی می گوید: «من فکر می کردم SBF مارک زاکربرگ دنیای رمزنگاری است.

آنتونی اسکاراموچی می گوید: «من فکر می کردم SBF مارک زاکربرگ دنیای رمزنگاری است.


آنتونی اسکاراموچی در حالی که دارایی‌های خود از بیت‌کوین، اتر، سولانا و آلگوراند دارایی‌های رمزنگاری شده را به اشتراک می‌گذارد، گفت که «شک‌گرایی در بلاک چین اغلب از کمبود دانش ناشی می‌شود».

آنتونی اسکاراموچی، یکی از بنیانگذاران SkyBridge Capital، از سام بنکمن-فرید انتقاد کرد و در مصاحبه ای صریح با کوین تلگراف در مجمع جهانی اقتصاد در داووس، پرتفوی کریپتو او را روشن کرد.

اسکاراموچی به سم بنکمن-فرید (SBF)، مدیر عامل سابق FTX تکیه کرد که در اواخر سال 2021 منفجر شد. اسکاراموچی در یک پنل قبل از مصاحبه گفت که “دایره نهم جهنم” برای SBF رزرو شده است. او در بحث خود با Cointelegraph رنگ بیشتری به نظرات اضافه کرد:

من در واقع فکر می کردم که او مارک زاکربرگ دنیای رمزنگاری است. نمی دانستم برنی مدوف است. و این چیزی است که باید داشته باشم. و به همین دلیل آن را دارم.

“موچ” با عنوان خود توضیح داد که از صحبت در مورد اشتباهاتی که در حین اعتماد به SBF مرتکب شده بود خوشحال است. او توضیح داد: “من دوست دارم در مورد آن صحبت کنم، زیرا اگر بتوانم با یادگیری از ما شخص دیگری را از تجربه چنین فاجعه ای جلوگیری کنم، برای من ارزش دارد.”

اسکاراموچی در حال حاضر در تلاش است تا سهم از دست رفته شرکتش از FTX را پس بگیرد. او مطمئن است که 30 درصد از سهام خریداری شده توسط FTX Ventures زمانی در سال 2023 بازگردانده خواهد شد.

تیم Cointelegraph به صورت زنده از داووس گزارش می دهد.

اسکاراموچی در گفتگو با خبرنگار ارشد کوین تلگراف، گرت جنکینسون، سبد ارزهای دیجیتال خود را نیز فاش کرد:

“من در سال 2020 شروع به علامت گذاری سرمایه گذاری های بیت کوین کردم. سپس در اوایل سال 2021 شروع به خرید اتریوم کردیم. ما مقداری Solana داریم، چیزی با لایه کوچکتری به نام Algorand داریم اما فناوری بسیار خوبی دارد.”

سرمایه‌گذاری‌های SkyBridge Capital در رمزارز ممکن است برای یک رهبر فکری تعجب‌آور باشد که زمانی در توییتی نوشت که «می‌تواند کمتر به بیت‌کوین (BTC) اهمیت دهد. در واقع، از زمانی که اسکاراموچی برای اولین بار ده سال پیش در سال 2013 در مورد بیت کوین توییت کرد، این ارز بیش از 1000٪ افزایش یافته است.

اسکاراموچی به این نتیجه رسید که در طول سفر خود به بیت کوین و کریپتو اشتباهات زیادی مرتکب شده است. سال‌ها طول کشید تا او سرمایه‌گذاری کند و با رهبرانی در فضا، مانند دوقلوهای وینکلووس، تعامل داشته باشد. او به اشتراک گذاشت: «شک‌گرایی اغلب از کمبود دانش ناشی می‌شود.

هرچه تکالیف بیشتری در زمینه بلاک چین انجام دهید، بیشتر متوجه می شوید که چگونه بلاک چین بخش بزرگی از آینده ما خواهد بود.

موچ اکنون یک مفسر معمولی در فضای کریپتو است و اخیراً پیش‌بینی قیمت بیت کوین در سال 2023 را در منطقه شش رقمی به اشتراک گذاشته است. او گفت: «جریان اصلی» هنوز واقعاً با بلاک چین برخورد نکرده است.

مطالب مرتبط: اسکاراموچی در شرکت رمزنگاری که توسط رئیس سابق FTX ایالات متحده تأسیس شده است، سرمایه گذاری می کند

در نهایت، فضای بیت‌کوین و بلاک‌چین پرواز خواهد کرد، زیرا افراد بیشتر و بیشتری اهمیت تراکنش با یکدیگر را بدون شخص ثالث درک می‌کنند:

هنگامی که بزرگی آن را درک کردید، یک مکانیسم لایه‌بندی عالی خواهد بود که منجر به کارایی اقتصادی و نوآوری عالی خواهد شد. به همین دلیل است که من در فضا هستم.

به گفته اسکاراموچی، هنوز فضای زیادی برای رشد در بازارهای بیت کوین، بلاک چین و ارزهای دیجیتال وجود دارد.
نویسنده: Joseph Hall

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉