“من فکر می کنم که جنسلر دروغ می گوید” درباره هک توییتر SEC: آنتونی اسکاراموچی


بنیانگذار SkyBridge Capital آنتونی اسکاراموچی از پلتفرم X/Twitter برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد هک اخیر حساب SEC خود استفاده کرد که توسط رئیس تنظیم کننده، گری جنسلر، اظهار نظر کرد.

پست از حساب رسمی SEC بیان کرد که محصولات ETF بیت کوین مبتنی بر نقطه برای چندین شرکت تایید شده است. جنسلر بعداً توییت کرد که حساب SEC او به خطر افتاده است.

“فکر می کنم جنسلر دروغ می گوید”: اسکاراموچی

اسکاراموچی معتقد است که رئیس SEC تصمیم گرفت حقیقت را در مورد اتفاق روز سه شنبه پنهان کند و گفت که داستان در مورد تصاحب حساب کاربری به احتمال زیاد ساختگی است و توییت کرد: “من فکر می کنم جنسلر دروغ می گوید.”

آنچه در واقع اتفاق افتاد، طبق نسخه اسکاراموچی، «یک کارمند خراب شد و اسلحه را پرید» و اکنون بنیانگذار SkyBridge معتقد است که Gensler با گفتن این که حساب کاربری در معرض خطر قرار گرفته است، سعی دارد توییتر را به خاطر این موضوع سرزنش کند.

اسکاراموچی تاکید کرد که توییت اکانت هک شده “با دقت نوشته شده و حاوی یک گرافیک ساخته شده است.” وی تاکید کرد که این “ادامه ماهیت آماتور و غیرصادقانه رژیم فعلی رهبری SEC است.”

توییت منتشر شده توسط Gensler، که در آن او پیام مربوط به تایید ETF بیت کوین را تکذیب کرد، باعث شد قیمت بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو در جهان، پس از افزایش بیش از 47،000 دلار به دلیل توییت “نادرست” به منطقه 45000 دلاری سقوط کند.

از توییت Scaramucci، می توان نتیجه گرفت که تنظیم کننده در شرف تایید ETF های بیت کوین است، اما تاریخ اعلام ممکن است به بعد موکول شود.

جامعه Crypto به بیانیه Gensler واکنش نشان می دهد

توییتر کریپتو با انتقاد به توییت رئیس SEC واکنش نشان داد. بسیاری از چهره‌های برجسته در جوامع مالی و ارزهای دیجیتال برای اظهار نظر درباره بیانیه جنسلر توییت‌هایی را منتشر کردند. بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران Dogecoin، استفاده از احراز هویت 2F را برای محافظت از حساب X خود در برابر هکرها پیشنهاد کرد.

آنتونی پمپلیانو، سرمایه‌گذار VC و حامی بیت‌کوین، خاطرنشان کرد که احتمالاً ETF‌های بیت‌کوین هنوز تایید نشده‌اند و اگر این حساب واقعاً هک شود، دیوانه‌وار خواهد بود.

Samson Mow، مدیر عامل Jan3، یک توییت شوخی در مورد SEC منتشر کرد که گزارش داد حساب او توسط فروشندگان کوتاه مدت هک شده است. Ripple CTO در مورد اینکه SEC این روزها به منبع اطلاعات ضعیفی تبدیل شده است به شوخی گفت.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید