سامسون مو: “من می دانم که بیت کوین به 1.0 میلیون دلار خواهد رسید”.


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سامسون مو، یک ماکسیمالیست معروف بیت کوین و مدیر عامل Jan3، از حساب رسمی خود در پلتفرم رسانه اجتماعی X استفاده کرد تا یک پیش بینی شگفت انگیز دیگر بیت کوین را انجام دهد.

موو بار دیگر توییت کرد که کاملاً انتظار دارد بیت کوین به یک میلیون دلار در هر واحد برسد.

“من می دانم که بیت کوین به 1.0 میلیون دلار خواهد رسید”

Samson Mow یک ماکسی معروف بیت کوین برای پیش بینی هایش مبنی بر اینکه این ارز دیجیتال پرچمدار در دراز مدت به 1 میلیون دلار خواهد رسید.

امسال، موو پیش بینی خود را دو برابر کرد و پیش بینی کرد که چهارمین نصف شدن بیت کوین در نیمه دوم آوریل رخ خواهد داد. قبل از آن، در ژانویه، زمانی که SEC به طور رسمی به معاملات ETF بیت کوین چراغ سبز نشان داد و آن ETF ها هر روز دیوانه وار شروع به انباشت بیت کوین کردند، Mow بارها اعلام کرده بود که این خریدها در نهایت یک شوک تقاضای BTC ایجاد می کند.

در مورد نصف شدن، او گفت که زمانی که پاداش های بلاک یک بار دیگر به نصف کاهش یابد، یک شوک عرضه بیت کوین ایجاد می کند. نتیجه گیری Mow از این موضوع این است که شوک های تقاضا و عرضه در کنار هم قیمت بیت کوین را به 1 میلیون دلار یا حتی بالاتر می برد.

روز دوشنبه، موو توییت کرد که مطمئن است بیت کوین به یک میلیون دلار خواهد رسید. با این حال، دو تفاوت وجود دارد. نمی‌توان با قطعیت پیش‌بینی کرد که چه زمانی این اتفاق می‌افتد و بیت کوین چقدر سریع به بالاترین حد خود می‌رسد.

شانس بالا برای پرش از 70 هزار دلار به 200 هزار دلار در هر چمن زنی

حدود یک هفته پیش، Mow به اشتراک گذاشت که “کویل بیت کوین” در حال حاضر بسیار فشرده به نظر می رسد، و هر چه مدت طولانی تری “شمع گودزیلا” دیده نشود، احتمال افزایش بیت کوین با “شمع امگا” بیشتر است.

او حتی در نظرات اعتراف کرد که بازار می تواند یک شب 70000 دلار بخوابد و سپس بیدار شود و به 200000 دلار برسد.

مرتبط با

دارندگان بیت کوین با افت شدید ناگهانی مواجه می شوند

در گزارش اخیر، جمع‌آورنده داده‌های زنجیره‌ای Santiment نشان داد که تعداد کیف پول‌های غیرخالی بیت‌کوین در سه روز کاهش چشمگیری داشته است، در واقع، بزرگترین کاهش از قبل از رسیدن به اوج تاریخی ارز دیجیتال پیشرو. در 14 مارس.

این احتمالاً نتیجه کاهش اخیر بیت کوین است. دارندگان بیت کوین از ترس افت قیمت بیشتر در حال فروش هستند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید