پیتر برانت با نگاهی به نمودار بیت کوین می گوید: “من اصلاح بیت کوین نمی بینم”.


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • پیتر برانت می گوید: «من راه حلی نمی بینم
  • “بیت کوین آماده “کشتن” است، 99 درصد از میم کوین ها به صفر می رسد.

پیتر برانت، معامله‌گر کالاهای قدیمی، در پاسخ به معامله‌گران و دارندگان رمزارز که معتقدند بیت‌کوین پس از صعود به بالاترین قیمت ۷۳۷۵۰ دلار در حال حاضر در حال اصلاح عمده‌ای است، به نکته‌ای اشاره کرد.

بین 14 مارس و 20 مارس، زمانی که به اوج تاریخی رسید، بیت کوین به 61520 دلار سقوط کرد، در حالی که این کاهش 16.64 درصد بود. با این حال، برانت توییت کرد که معتقد نیست این یک اصلاح بزرگ است.

پیتر برانت می گوید: «من راه حلی نمی بینم

برانت اظهار داشت که برای نگاهی کلی تر به نمودار بیت کوین کوچک نمایی کرده است، اما هیچ اصلاحی ندیده است. در نموداری که نشان می دهد، ارز دیجیتال پیشرو جهان را می توان در حال تکرار الگوی کانال افقی (که به عنوان روند افقی نیز شناخته می شود) مشاهده کرد. علاوه بر این، یک شکل دوتایی معکوس نیز در نمودار دیده می شود.

طبق نمودار آن، بیت کوین در طول سال 2023 یک روند افقی را دنبال کرد و پس از شروع سال 2024 از این روند خارج شد.

برانت ضربه سختی به کسانی وارد کرد که روی کوین‌های میم و s-coinهای اهرمی شرط بندی می‌کردند و گفت که برای آنها “هر گونه اصلاحی = درست خواهد بود”.

“بیت کوین آماده “کشتن” است، 99 درصد از میم کوین ها به صفر می رسد.

برانت در توضیحی در توییت فوق، در مورد تسلط بازار بیت کوین بر سایر بازار ارزهای دیجیتال صحبت کرد.

پس از تجربه یک افزایش شدید در سال گذشته، اکنون در یک روند افقی حرکت می کند. چارتیست معروف در این نمودار اظهار داشت که “بیت کوین آماده است تا آن را بکشد” و هدف او افزایش 65 درصدی این معیار در روند صعودی فعلی است. او سایر ارزهای دیجیتال را «کپی‌کار» نامید و مدعی شد که ۹۹ درصد میم‌ها و آلت‌کوین‌ها در نهایت به صفر خواهند رسید. «در پایان، تنها یک ارز دیجیتال باقی خواهد ماند. “و این همان BTC افسانه ای است.”

در اوایل سال جاری، پیتر برانت توییت کرد که امیدوار است ارز دیجیتال بتواند راه حلی برای بدهی های ملی در حال رشد ایالات متحده باشد و “سیستم را نجات دهد” یا حداقل “ثروت باورنکردنی” برای جوانان ایجاد کند. نسل سرمایه گذاران

در حال حاضر، پیتر برانت، همراه با بقیه جامعه ارزهای دیجیتال، منتظر نصف شدن بیت کوین در آینده هستند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید