HyperPlay 12 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری A جمع آوری می کند


Griffin Gaming Partners و Bitkraft سرمایه‌گذاران پیشرو در دور سرمایه‌گذاری 12 میلیون دلاری سری A برای MetaMask و HyperPlay Game7 هستند.

در 8 ژوئن، HyperPlay، یک استارت آپ بازی مبتنی بر وب 3، گفت که دور سرمایه گذاری سری A خود را پس از جمع آوری 12 میلیون دلار از سرمایه گذارانی از جمله Griffin Gaming Partners و Bitkraft Ventures بسته است.

سایر سرمایه گذاران عبارتند از شرکت مادر متاماسک ConsenSys، Ethereal Ventures، Delphi، Game7، Mirana Ventures و Monoceros Ventures.

HyperPlay که در نوامبر 2022 توسط MetaMask و Game7 DAO تأسیس شد، می‌گوید پلتفرم آن به مشکل قابلیت همکاری بازی Web3 «سر به سر» رسیدگی می‌کند، قابلیت همکاری را برای بازی‌های Web3 فراهم می‌کند و به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد مستقل از نهادهای متمرکز مانند اپل، گوگل کار کنند. و Steam.

این پلتفرم می‌گوید قصد دارد از قابلیت همکاری در همه بازی‌های Web3 از طریق پوشش کیف پول در بالای بازی‌ها اطمینان حاصل کند که به بازیکنان اجازه می‌دهد کیف پول MetaMask خود را در بازی‌های بومی یا مبتنی بر مرورگر جابجا کنند. این شرکت گفت که فروشگاه بازی HyperPlay در حال حاضر بیش از 33 بازی Web3 را ارائه می دهد.

JacobC.eth، بنیانگذار HyperPlay، گفت: «از زمانی که HyperPlay را در نوامبر سال گذشته معرفی کردیم، بر ساختن پلتفرمی تمرکز کرده‌ایم که به توسعه‌دهندگان و کاربران اجازه می‌دهد بدون زحمت در دنیای بازی Web3 حرکت کنند.

این پلتفرم خود را به طور یکسان به توسعه‌دهندگان و کاربران ارائه می‌دهد و می‌گوید تمرکز «وفادار به توسعه‌دهنده» به این معناست که «به جای کسب درآمد از ویژگی‌های درخواستی مانند ramping یا تعویض توکن، از اقتصادهای درون بازی مالیات نمی‌گیرد».

HyperPlay می گوید از تمام زنجیره های سازگار با ماشین مجازی اتریوم برای کاربران پشتیبانی می کند و به بازیکنان این امکان را می دهد تا کیف پول، توکن ها و توکن های غیرقابل تغییر (NFT) خود را به هر بازی محلی یا مرورگر بیاورند. این شرکت گفت که لانچر HyperPlay یک لایه کیف پول درون بازی را ادغام می کند تا کاربران نیازی به خروج از بازی و استفاده از یک وب سایت جداگانه برای تراکنش های NFT نداشته باشند.

استفاده از بازی Web3 یا بازی های بلاک چین فناوری دفتر کل توزیع شده برای ارائه شفافیت، امنیت، دموکراتیزه کردن و کنترل کاربر بر دارایی های درون بازی.

کیف پول های بلاک چین فعال منحصر به فرد در هر رویداد. منبع: DappRadar

طبق گزارشی از DappRadar، بازی‌های وب 3 تقریباً نیمی از تراکنش‌های بلاک چین را در سال 2022 به خود اختصاص دادند. این امر، بازی را به عنوان سریع ترین صنعت در حال رشد در فضای بلاک چین، بسیار جلوتر از امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و NFT ها قرار می دهد.

بر اساس گزارش دیگری از DappRadar، این حرکت تا سال 2023 ادامه یافت و صنعت در سه ماهه اول سال 2023 رشد ثابتی را تجربه کرد. بازی‌های بلاک چین و پروژه‌های متاورس در این مدت ۷۳۹ میلیون دلار بودجه دریافت کردند.


نویسنده: Blanche Gatt

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید