Hyperbitcoinization ادامه دارد، RFK به دنبال اهدای بیت کوین و اخبار دیگر: Hodler’s Digest، 14-20 می


Hyperbitcoinization در افق است، بیت کوین در دستور کار نامزدهای ریاست جمهوری ایالات متحده قرار دارد و طرح بازیابی وجوه Voyager تصویب شده است.

داستان های برتر این هفته

بیت کوین OG می گوید که Hyperbitcoinization در راه است، زیرا تمام سکه ها به 1 میلیون می رسند

بیت کوین در این ماه از آستانه مهمی عبور کرده است و بیش از 1 میلیون آدرس دارای حداقل 1 بیت کوین هستند. داده‌های Glassnode الگوی فزاینده‌ای از به اصطلاح بیت‌کوین را بر اساس مقدار همه ارزها نشان می‌دهد. به گفته آدام بک، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت بیت کوین Blockstream، اگر این روند ادامه پیدا کند، افزایش قیمت بیت کوین به زودی می تواند خرید آن را نه تنها یک کالای لوکس، بلکه به طور بالقوه دست نیافتنی کند. این هایپربیت‌کوین‌سازی لحظه‌ای را نشان می‌دهد که مزایای بیت‌کوین برای تراکنش‌های مالی در نهایت منجر به جایگزینی موسسات مالی تأسیس‌شده با یک سیستم مبتنی بر عمومی می‌شود و بیت‌کوین به سیستم ارزش پیش‌فرض جهان تبدیل می‌شود.

FTX به دنبال خرید 244 میلیون دلاری از قرارداد خرید Embed است

رهبری FTX به دنبال بازپس گیری بیش از 240 میلیون دلار از خودی ها و مدیرانی است که از خرید فوق العاده FTX از پلتفرم معاملات سهام Embed در سپتامبر سود بردند. بر اساس پرونده های دادگاه، لورنس بیل، مدیر ارشد فناوری Embeds، پس از مکالمه کوتاهی با مدیر عامل وقت، مایکل گیلز، از پرداخت بسیار زیاد FTX برای شرکت متحیر شد. بیل فرآیند بررسی دقیق FTX را با یک ایموجی کابوی توضیح داد. وکلا کارمندان FTX را به پرداخت نامتناسب به سهامداران Embed متهم کردند، از جمله 55 میلیون دلار که به مدیر عامل آن پرداخت شده است.

رابرت اف کندی جونیور کمک های مالی کمپین را در بیت کوین می پذیرد

زمانی که رابرت اف کندی جونیور برای اولین بار به عنوان نامزد ریاست جمهوری در کنفرانس بیت کوین 2023 ظاهر شد، اعلام کرد که اولین نامزد ریاست جمهوری در تاریخ ایالات متحده خواهد بود که کمک های مالی کمپین را در بیت کوین می پذیرد. در این رویداد، او از ارز دیجیتال به عنوان نماد دموکراسی و آزادی تمجید کرد. با شرکت در رویداد بیت کوین، RFK جونیور نه تنها رأی دهندگان را هدف قرار می دهد، بلکه منبع بالقوه ای برای میلیون ها دلار کمک مالی ایجاد می کند. نامزد دموکرات ها جو بایدن، رئیس جمهور فعلی است.

طرح ورشکستگی وویجر تایید شد، مشتریان می توانند 35.7 درصد از مطالبات اولیه خود را پس بگیرند

طرح ورشکستگی وویجر در 17 می تصویب شد و مشتریان آن اکنون می توانند انتظار داشته باشند 30 روز بعد 35.72 درصد از مطالبات خود را به صورت رمزنگاری از طریق برنامه وویجر یا پول نقد دریافت کنند. به گفته وویجر، تا 8 می 1.33 میلیارد دلار دارایی داشت که باید بازیابی شود، که 629.8 میلیون دلار آن برای بازیابی اولیه در 1.8 میلیارد دلار مطالبات موجود بود. اگر درخواست FTX/Alameda Research برای وصول ترجیحی با شکست مواجه شود، ممکن است وصول اولیه طلبکاران افزایش یابد. برای این ادعا، وویجر 445 میلیون دلار در اختیار دارد. وویجر همچنین ممکن است وجوهی را از صندوق سرمایه گذاری ورشکسته رمزارز Three Arrows Capital بازخرید کند.

Coin Cafe دستور بازپرداخت 4.3 میلیون دلار کارمزد را صادر می کند که باعث حذف حساب های بیت کوین سرمایه گذاران می شود

پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال کوین کافه به دلیل ادعای دریافت هزینه های گزاف و نامشخص برای ذخیره بیت کوین در این پلتفرم که باعث تخلیه کامل وجوه برخی از حساب ها شده است، به کاربرانش دستور داده شده تا 4.3 میلیون دلار را به آنها بازپرداخت کند. دفتر دادستان کل ایالت نیویورک گفت که یک سرمایه گذار نیویورکی در یک ماه در معرض هزینه های بیش از 10000 دلار قرار گرفت، در حالی که سرمایه گذار دیگری در یک دوره 13 ماهه در معرض هزینه هایی بیش از 51000 دلار قرار گرفت.

برنده و بازنده

در آخر هفته، بیت کوین (بیت کوین) آنجا 26889 دلاراتر (ETH) همچنین 1813 دلار و XRP همچنین 0.46 دلار. ارزش کل بازار 1.13 دلار تریلیون، با توجه به CoinMarketCap.

در میان 100 ارز دیجیتال برتر، سه آلتکوین پردرآمد هفته عبارتند از Render Token (RNDR) با 29٪، Conflux (CFX) با 20.52٪ و SingularityNET (AGIX) با 19.94٪.

سه آلتکوین بازنده هفته Pepe (PEPE) با 11.58 درصد، Klaytn (KLAY) با -5.75 درصد و بیت کوین SV (BSV) با 5.38 درصد هستند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کریپتو، حتما تحلیل بازار کوین تلگراف را مطالعه کنید.

همچنین بخوانید
امکانات

سرمایه گذاری در دانش بهترین منافع را به همراه دارد: وضعیت خطرناک آموزش مالی

امکانات

گروه موسیقی Death Metal Monero-Mining 2077 به مردم در مورد طرح انقراض افراد Lizard هشدار می دهد.

به یاد ماندنی ترین نقل قول ها

برخلاف سایر پلتفرم ها، چیزی که اعداد ترتیبی را در بیت کوین جالب می کند این است که آنها بر روی امن ترین بلاک چین ساخته شده اند.

دیوید تسه، استاد دانشگاه استنفورد

ما شاهد موج دیگری از علاقه بیت کوین هستیم که عمدتاً ناشی از پذیرش تجاری و نهادی است.

الکس لیشمنمدیرعامل ریور

شما ایجاد می کنید [virtual] دنیایی که در آن تجربیات جدید، محتوای جدید، ایده های جدید و مجموع آنها همیشه مثبت تر از منفی است.

سباستین بورگتیکی از بنیانگذاران The Sandbox

اگر مردم پول را سرمایه گذاری کنند و بر اساس تلاش دیگران در یک سرمایه گذاری مشترک سود را پیش بینی کنند، این یک امنیت است.

گری جنسلررئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده

برای او [BRC-20] برای اینکه واقعاً سطح یکپارچگی ارائه شده توسط بیت کوین را داشته باشید، باید یک هارد فورک وجود داشته باشد که به آنها امکان تأیید و اعتبارسنجی و داشتن یکپارچگی بیت کوین را بدهد.

الی بن ساسونیکی از بنیانگذاران StarkWare

چه بیت کوین باشد یا یک ارز دیجیتال، هیچ کس نتوانسته است توضیح دهد که واقعاً چه مشکلی را حل می کند. [] در حال حاضر می توانم با استفاده از Venmo برای هر کسی که در این اتاق باشد 5 دلار بفرستم. [] بنابراین یک ارز دیجیتال بانک مرکزی چه کاری می تواند انجام دهد که Venmo نمی تواند انجام دهد؟

نیل کشکاریرئیس بانک فدرال رزرو مینیاپولیس

پیش بینی هفته

ریسک قیمت بیت کوین؟ تحلیلگر هشدار می دهد که قرارداد بدهی آمریکا باعث بحران نقدینگی 1 تریلیون دلاری خواهد شد

بیت کوین از ضرر احتمالی در سه ماهه سوم سال 2023 جلوگیری می کند، زیرا قانونگذاران ایالات متحده احتمالاً به توافقی برای افزایش سقف بدهی دست خواهند یافت.

افزایش سقف بدهی به این معنی است که خزانه‌داری ایالات متحده می‌تواند اوراق قرضه جدید منتشر کند و نقدینگی را از دارایی‌های پرریسک‌تر مانند بیت‌کوین برای جمع‌آوری نقدینگی برای انجام تعهدات قبلی خود جذب کند. Income Sharks، تحلیلگر بازار مستقل گفت: چنین موانع کلان اقتصادی می تواند مانع از آن شود که بیت کوین در ماه های آینده به بالاترین سطح سالانه بیش از 30000 دلار برسد.

این تحلیلگر گفت: احتمالاً بین 20000 تا 30000 متغیر است و ما حتی یک فصل فرعی نیز دریافت می کنیم. همه آنها فقط می چرخند […] اگر یک روایت یا سهام جدید راهی برای بهبود پیدا نکند، انتخابات ایالات متحده در سال 2024 به احتمال زیاد کاتالیزور بزرگ بعدی خواهد بود.

FUD هفته

SEC هشدار می دهد که Filecoin با یک تعریف امنیتی Grayscale مطابقت دارد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از Grayscale Investments خواسته است تا برنامه Filecoin Trust خود را پس بگیرد و هشدار داده است که Filecoin دارایی اصلی آن (FIL) می تواند به عنوان یک اوراق بهادار در نظر گرفته شود. Grayscale برای اولین بار یک درخواست فرم 10 را برای انتشار یک محصول به روز شده Filecoin Trust در آوریل به رگولاتور ارسال کرد. در این هفته، او نامه‌ای از SEC دریافت کرد که در آن هشدار داده بود که FIL با تعریف امنیت طبق قانون فدرال مطابقت دارد و از شرکت خواسته بود درخواست خود را پس بگیرد.

بازار مورد اعتماد کیف‌پول‌های جعلی Trezor را می‌فروشد که ارزهای دیجیتال Kaspersky را می‌دزدد.

شرکت امنیت سایبری کسپرسکی مشکلی در کیف پول های سخت افزاری جعلی که جعل هویت شرکت بزرگ کیف پول Trezor هستند، گزارش کرده است. به گفته تیم کسپرسکی، مهاجمان با اصلاح سفت‌افزار داخلی موفق شدند به دارایی‌های رمزنگاری شده کاربران دسترسی پیدا کنند. کیف پول جعلی Trezor به کلاهبرداران اجازه می داد بیت کوین را از طریق یک میکروکنترلر اصلاح شده سرقت کنند، که به مهاجمان اجازه می داد کنترل کلیدهای خصوصی کاربران را در دست بگیرند. مشابه کیف پول اصلی Trezor Model T، کیف پول جعلی مجموعه ای استاندارد از عملکردهای کیف پول را ارائه می کند.

کلاهبرداری Inferno Drainer-as-a-service از ماه مارس 5.9 میلیون دلار به سرقت برده است

بر اساس گزارش شرکت تشخیص کلاهبرداری Web3 Scam Sniffer، یک کلاهبرداری جدید به نام Inferno Drainer حدود 6 میلیون دلار از کاربران رمزنگاری ناشناس سرقت کرده است. Inferno Drainer اعلام می‌کند که کدهای آماده برای استفاده را در اختیار کلاهبرداران قرار می‌دهد و به کلاهبرداران اجازه می‌دهد تا ارزهای دیجیتال را با 20 درصد تخفیف در غارت رمزنگاری خود سرقت کنند. آدرس شناسایی شده با بیش از 689 وب سایت فیشینگ ایجاد شده از 27 مارس مرتبط بوده و میلیون ها قربانی را از شبکه های مختلف از جمله اتریوم، آربیتروم، پلیگون و زنجیره BNB مصرف کرده است.

ویژگی های برتر Cointelegraph

Ordinals بیت کوین را به نسخه بدتر اتریوم تبدیل کردند: آیا می توانیم آن را برطرف کنیم؟

بیت کوین که در NFT ها و memecoins غرق شده بود، ناگهان به نسخه بدتری از اتریوم تبدیل شد. ایده های متناقضی در مورد چگونگی رفع آن وجود دارد.

آیا می خواهید 500٪ تخفیف برای نکات سهام ChatGPT کسب کنید؟ بارد متمایل به چپ، 100 میلیون دلار memecoin هوش مصنوعی: AI Eye

مردی که از ChatGPT برای ایجاد یک میم 100 میلیون دلاری استفاده می کند، نکات بازار سهام هوش مصنوعی 500٪ بازگشته است و چرا هوش مصنوعی به سمت چپ متمایل می شود؟

مسئولیت اخلاقی: آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را افزایش دهد؟

فناوری دفتر کل غیرمتمرکز احتمالاً همه چیزهایی است که هوش مصنوعی نیست: شفاف، قابل ردیابی، قابل اعتماد و ضد دستکاری. آیا هوش مصنوعی می تواند کدورت راه حل های جعبه سیاه را متعادل کند؟


نویسنده: Editorial Staff

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید