بیت‌کوین OG می‌گوید که هایپربیت‌کوین‌سازی در راه است، تعداد کل‌کوین‌کنندگان به یک میلیون رسید


آدام بک می گوید که 1 میلیون کیف پول بیت کوین در حال حاضر موجودی 1 بیت کوین یا بیشتر دارند، اما جادوی واقعی هنوز در راه است.

بیت کوین (BTC) در این ماه از آستانه مهمی عبور کرده است و اگر نه قیمت، «میلیون ها» را شامل می شود.

داده‌های شرکت تحلیل زنجیره‌ای Glassnode تأیید کرد که تا 18 می، بیش از یک میلیون آدرس وجود داشت که حداقل 1 BTC را در خود جای داده بود.

بازگشت: روند پذیرش راه را برای «هیپر بیت کوینی شدن» هموار می کند

مدت زیادی می گذرد و در رسانه های اجتماعی توجه زیادی را به خود جلب کرده است و بالاخره زمان آن فرا رسیده است – یک میلیون دارایی وجود دارد که دقیقاً یک بیت کوین دارند.

همانطور که گلس‌نود نشان می‌دهد، از اواسط سال 2021، این «کل‌کوین‌ها» به‌طور پیوسته در حال انباشتگی بوده‌اند، و روند صعودی کیف‌پول‌های 1 بیت‌کوین از آن زمان به سختی معکوس شده است.

با این حال، در سال 2022، این روند شتاب گرفت و سال را با 814000 عمده‌فروش آغاز کرد و سال را با 978000 عمده‌فروش به پایان رساند که 20 درصد افزایش داشت.

آدام بک، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران شرکت بیت کوین Blockstream، واکنش نشان داد و به زودی به دلیل «هیپربیت کوینیزاسیون» شکایت کرد.

او استدلال کرد که اگر روند فعلی ادامه یابد، افزایش قیمت بیت کوین به زودی خرید را نه تنها به یک کالای لوکس، بلکه به چیزی کاملاً دست نیافتنی تبدیل خواهد کرد.

این اتفاق می افتد، آن است توییت کرد“زیرا تلاش 10 میلیون نفر برای خرید 1 بیت کوین در چند سال باعث می شود که قیمت آن غیر قابل دسترس باشد.”

او ادامه داد: «و بسیاری از هدلرهای موجود نمی فروشند.

به عنوان مثال، تعداد بسیار کمی از سازندگان سکه اخیر در حال فروش مجدد هستند، احتمالاً به سمت هدف بعدی خود برای بیت کوین اضافی حرکت می کنند، اکثر آنها سعی می کنند بیشتر بخرند!

بیت کوین: تعداد آدرس هایی که موجودی آن ≥ 1 است. منبع: Glassnode

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، سرمایه گذاران موجود بیت کوین، که شرکت کنندگان بلندمدت بازار هستند، تا حد زیادی در برابر اصرار برای فروش از طریق بازار نزولی اخیر و پس از آن بهبود قیمت مقاومت کرده اند.

در عین حال، افزایش سرمایه‌گذاران کوتاه‌مدت یا سفته‌بازان در سال 2023 باعث ایجاد هیجان در مورد تولد یک بازار صعودی جدید بیت‌کوین شده است.

کاهش تعداد نهنگ ها در سال 2022 متوقف می شود

در همین حال، داده های Glassnode نشان می دهد که کیف پول نهنگ ها در انتهای دیگر طیف راکد هستند.

مطالب مرتبط: غرق شدن یا شنا با 27000 دلار؟ 5 نکته ای که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

دارایی های بین 1000 بیت کوین تا 9999 بیت کوین اکنون پس از سقوط از اواسط سال 2022 نشانه هایی از بهبود را نشان می دهند.

از سوی دیگر، بیش از 10000 دارایی بیت کوین در محدوده ای که پس از سقوط FTX در نوامبر گذشته وارد شد، باقی ماند. در حال حاضر 117 چنین نهاد وجود دارد.

بیت کوین: تعداد آدرس‌هایی که موجودی جدول ≥ 1k دارند. منبع: Glassnode

ناظرانی مانند منبع Watch Materials Indicators به ​​طور کلی بیان می‌کنند که بزرگترین کلاس‌های نهنگ به لطف فعالیت تجاری‌شان، همچنان بیشترین تأثیر را بر روی قیمت بیت کوین دارند.

مجله: “مسئولیت اخلاقی”: آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را افزایش دهد؟

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *