بیت کوین هیبریدی و ETF اتریوم توسط Hashdex توصیه شده است


مدیر دارایی رمزارز برزیلی Hashdex قصد دارد یک ارز دیجیتال جدید راه اندازی کند صندوق قابل معامله در بورس نقطه ای ترکیبی (ETF) ردیابی ارزش بیت کوین و اتریوم

«سهام ها به گونه ای طراحی شده اند که راهی ساده برای به دست آوردن سهام ارائه دهند.

این پرونده سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین و اتریوم را از طریق بازار اوراق بهادار عمومی پیشنهاد می‌کند، برخلاف خرید، نگهداری و معامله مستقیم دارایی‌های رمزنگاری نقطه‌ای بر مبنای همتا به همتا یا موارد دیگر یا از طریق پلتفرم دارایی‌های دیجیتال.

مرتبط با

Hashdex قصد دارد از حداقل دو نگهبان به طور همزمان (BitGo و Coinbase) برای ETF استفاده کند.

ETF شاخص ارز رمزنگاری Hashdex Nasdaq USA دارای وزن سرمایه خواهد بود و بیت کوین (BTC) 70.54 درصد از پرتفوی را تشکیل می دهد. وزن ها هر سه ماه یکبار تعدیل می شوند تا تغییرات ارزش بازار را منعکس کنند.

Hashdex همچنین اضافه شدن سایر ارزهای دیجیتال به این ترکیب را رد نکرد. با این حال، چنین تغییراتی ابتدا باید توسط SEC تایید شود.

ETF شاخص رمزنگاری مبتنی بر برزیل مدیر دارایی شامل دارایی هایی مانند Solana (SOL)، XRP، Cardano (ADA)، Litecoin (LTC) و Polygon (MATIC) در کنار بیت کوین و اتریوم است.

همانطور که جیمز سیفارت، تحلیلگر بلومبرگ اینتلیجنس می گوید، آوردن چنین محصولی به ایالات متحده «به عنوان یک هدف آینده کاملاً منطقی خواهد بود». او نظر داد او گفت: «افرادی که معتقدند دارایی‌های دیجیتال کاربرد وسیع‌تری نسبت به آنچه که بیت‌کوین در حال حاضر ارائه می‌دهد، دارند.

پسندیدن گزارش شده توسط U.TodayHashdex پیشنهاد ETF خود را در اواخر ماه مه پس گرفت، که قرار بود قراردادهای اتر مبتنی بر آتی را با اتر مبتنی بر نقطه ترکیب کند.

به گفته سیفارت، مهلت تصویب پیشنهاد جدید باید حدود مارس 2025 باشد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید