Huobi و Poloniex با وجود اولین رد ادغام، شراکت استراتژیک خود را اعلام کردند


صرافی ها به تدریج در زمینه توسعه سکه HT، اشتراک نقدینگی و انطباق جهانی با یکدیگر همکاری خواهند کرد و Huobi همچنین Poloniex را برای پروژه های جدیدی که قرار است فهرست شوند، نظارت خواهد کرد.

Huobi و Poloniex در 30 نوامبر یک شراکت استراتژیک را اعلام کردند. گزارش‌های مربوط به ادغام برنامه‌ریزی شده دو صرافی ارزهای دیجیتال منتشر شد و هفته گذشته رد شد.

این دو صرافی به طور تدریجی در توسعه اکوسیستم سکه HT Huobi، اتصال، اشتراک نقدینگی و انطباق جهانی با یکدیگر همکاری خواهند کرد. از دسامبر، هیئت مشورتی Huobi تمام پروژه‌های Poloniex را به صورت ماهانه ارزیابی می‌کند، و بهترین عملکردها به طور بالقوه مستقیماً در Huobi فهرست می‌شوند.

وعده اتحاد برای شروع با یک توییت از بلاک چین وو. پولونیکس به مراتب بزرگتر از این دو صرافی است. برای کاربران ایالات متحده در دسترس نیست.

بازار سهام چین در سال جاری شاهد تغییرات زیادی بوده است. در ماه ژوئن یک بازوی سرمایه گذاری راه اندازی کرد. یکی از بنیانگذاران لئون لی گزارش داد که سهام خود را در ماه اوت فروخت. شرکت About Capital مستقر در هنگ کنگ، سهام کنترلی Huobi را در ماه اکتبر به دست آورد. او در اوایل نوامبر، گزارش‌های مربوط به اخراج و استعفای گسترده را رد کرد.

طبق گزارش ها، Huobi قصد دارد دفتر مرکزی خود را به جمهوری دومینیکن منتقل کند.

همان روز با اعلام ادغام، Huobi گفت که یک برنامه وابسته ارتقا یافته ایجاد کرده است که تا 50٪ کمیسیون Spot و تا 60٪ کمیسیون آتی را برای تأثیرگذاران ارائه می دهد.

مرتبط: دومینیکا با Huobi برای برنامه هویت دیجیتال خود همکاری می کند

پولونیکس بعداً توسط براد شرمن نماینده کنگره، یک شکاک برجسته ارزهای دیجیتال، به عنوان نمونه ای از تعقیب “کوچک” آژانس مورد انتقاد قرار گرفت. ماهی» در تلاش های اجرایی. پلونیوم توسط رگولاتورهای کره جنوبی در ماه ژوئن مسدود شد.
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید