Huobi با Gala Games برای توسعه L1 و Web3 همکاری می کند


Huobi Global با Gala Games، یک پلت فرم بازی برد-برد مبتنی بر بلاک چین، همکاری کرده است تا روی سرمایه گذاری و فهرست پروژه های Web3 با یکدیگر همکاری کنند.

Huobi Global، یک صرافی ارزهای دیجیتال، یک همکاری استراتژیک با پلتفرم بازی برد-برد مبتنی بر بلاکچین Gala Games را اعلام کرده است.

در یک پست وبلاگ رسمی در 31 مارس، Huobi از همکاری با Gala Games برای توسعه اکوسیستم Web3 خبر داد. این دو شرکت برای سرمایه گذاری و فهرست پروژه ها در اکوسیستم گالا با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

Gala Games به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا بازی‌های کریپتو و سکه‌های غیر وفاداری (NFT) را ایجاد کنند که از طریق بازی به دست می‌آیند، که به بازیکنان امکان خرید و فروش آیتم‌های درون بازی را می‌دهد. پس از خرید، این آیتم های درون بازی نمی توانند توسط توسعه دهندگان بدون رضایت بازیکنان تغییر یا حذف شوند.

انتظار می رود که همکاری Huobi با Gala Games اهداف Web3 قبلی را بهبود بخشد و به آن اجازه دهد تا با بلاک چین لایه 1 Gala ادغام شود تا فناوری زنجیره ای زیربنایی را تقویت کند. جیسون «بیت‌بندر» برینک، رئیس بلاک‌چین در گالا گیمز، اظهار داشت که ادغام بلاک‌چین ردیف 1 با صرافی‌های بزرگی مانند Huobi برای دستیابی به سطح مطلوب پذیرش انبوه ضروری است.

صرافی کریپتو همچنین در توییتر مشارکت خود را با Gala Games اعلام کرد که باعث شد جامعه حمایت خود را از این مشارکت به دلیل مزایای بلاک چین Tier-1 اعلام کند.

مرتبط با: پروژه GameFi Gala از pNetwork به مبلغ 28 میلیون دلار شکایت کرد

در حال حاضر، Huobi Global با توجه به اقدامات نظارتی جدیدی که توسط منطقه اداری ویژه چین در نظر گرفته شده است، در حال پیگیری مجوز در هنگ کنگ است که این پلت فرم را قادر می سازد تا به مشتریان خرده فروشی خدمات ارائه دهد.

علاوه بر این، Huobi اعلام کرده است که قصد دارد خدمات خود را در مناطق دیگر با تغییر از یک ارز رمزنگاری با پشتوانه ویزا به یک کارت نقدی فیات گسترش دهد. این کارت که برای مشتریان Huobi ساکن در منطقه اقتصادی اروپا در دسترس خواهد بود، قرار است در سه ماهه دوم سال جاری عرضه شود.

مجله: شورش کارکنان Huobi، زندگی GameFi، Antminer: Asia Express که از استروئید استفاده می کند
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید