هوبی اخراج 20 درصدی کارکنان را تایید کرد و شایعات ورشکستگی را رد کرد

هوبی اخراج 20 درصدی کارکنان را تایید کرد و شایعات ورشکستگی را رد کرد


مدیران کلیدی Huobi، از جمله لیلی ژنگ، مدیر مالی گروه Huobi، ظاهراً چند ماه پیش به دنبال تصاحب سهامداران جدید، شرکت را ترک کردند.

صرافی کریپتوکارنسی Huobi طرح هایی را برای اخراج 20 درصد از کارکنان خود به عنوان بخشی از بازسازی مداوم خود پس از خرید شرکت جاستین سان تأیید کرده است.

سخنگوی Huobi در ژانویه به Cointelegraph گفت: “نرخ اخراج برنامه ریزی شده حدود 20٪ است، اما در حال حاضر اجرا نمی شود.” شایعه

این سخنگو افزود که Huobi یک ساختار سازمانی جدید ایجاد کرد و پس از تصاحب سهامداران جدید، بخش های تجاری شرکت را تنظیم کرد.

“با وضعیت فعلی بازار نزولی، یک تیم بسیار ضعیف در آینده حفظ خواهد شد. Huobi گفت: “بهینه سازی کارکنان با هدف اجرای استراتژی برند، بهینه سازی ساختار، افزایش کارایی و بازگشت به سه رتبه برتر است.”

در این بیانیه، Huobi همچنین تاکید کرد که ادعاهای اخیر رسانه ها در مورد ورشکستگی ادعایی صرافی ارزهای دیجیتال صحت ندارد. نماینده این شرکت گفت:

ما از نظرات مربوط به امنیت اپلیکیشن Huobi و دارایی های کاربر آگاه هستیم. چنین شایعات بی اساس و تحریک آمیزی نه تنها به تصویر برند Huobi آسیب می رساند، بلکه منافع کاربران Huobi را نیز تحت تأثیر قرار می دهد.

این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که سان شایعات علنی درباره ورشکستگی Huobi را منتشر کرد و گفت که وضعیت تجاری صرافی خوب است و دارایی های کاربر کاملاً محافظت می شود. او همچنین قول داد که Huobi “به درخواست های قانونی کارکنان محلی احترام کامل خواهد گذاشت.”

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، لئون لی، بنیانگذار و سهامدار عمده Huobi، کل سهام خود در صرافی ارز دیجیتال را در اکتبر 2022 به Sun-linked About Capital فروخت. به نظر می رسد که Huobi تلاش های بازسازی را با برخی از مدیران کلیدی که شرکت را بلافاصله پس از تصاحب Sun ترک کردند، آغاز کرد. شرکت.

مربوط: Silvergate دارایی ها را با ضرر می فروشد و کارکنان را برای جذب 8.1 میلیارد دلار کاهش می دهد: گزارش

یکی از کارمندان سابق Huobi چند ماه پیش به کوین تلگراف گفت که پس از انتشار شایعاتی مبنی بر خرید Huobi توسط Sun، شرکت را به عنوان بخشی از انتقال گسترده تر ترک می کند.

کارمند سابق گفت: “تا آنجا که من می دانم، ابتدا تغییر مدیریت رخ داد.” و خواست نامش فاش نشود. به گفته این منبع، لیلی ژنگ، مدیر مالی Huobi Group نیز چند ماه پیش شرکت را ترک کرد.

Huobi بلافاصله به سؤالات بعدی Cointelegraph پاسخ نداد.


نویسنده: Helen Partz

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉