Huobi عملیات کره ای خود را توضیح می دهد: دو سازمان مجزا که یک بازار را هدف قرار می دهند

Huobi عملیات کره ای خود را توضیح می دهد: دو سازمان مجزا که یک بازار را هدف قرار می دهند


این شرکت تأیید کرد که قبلاً تمام روابط خود را با شرکت تابعه سابق خود در کره جنوبی، Huobi Korea، قطع کرده است.

پس از گزارش مربوط به خرید سهام Huobi Korea از Huobi Global، دومی فاش کرد که این معامله قبلا انجام شده است و این دو پلتفرم از پاییز 2022 به طور کامل به طور جداگانه فعالیت می کنند.

Huobi Global با تغییر نام تجاری Huobi در نوامبر 2022، در یک بیانیه مطبوعاتی در 11 ژانویه تأیید کرد که قبلاً همه روابط خود را با شرکت تابعه سابق خود در کره جنوبی، Huobi Korea، قطع کرده است.

بر اساس این بیانیه، در اکتبر 2022، صندوق About Capital به بزرگترین سهامدار و کنترل کننده واقعی Huobi Global تبدیل شد، اما این معامله شامل سهام Huobi Korea متعلق به سهامداران Huobi Global و واگذار شده در ساختار شرکتی نمی شود. در حالی که نسخه در حال اجرا است:

“Huobi هیچ وابستگی به Huobi کره ندارد و از برنامه های آینده آنها در منطقه بی اطلاع است. با این حال، Huobi از جامعه کاربران کره ای شنیده است و به نظارت بر پیشرفت موضوع ادامه خواهد داد.”

پلتفرم Huobi از جمله به کاربران کره ای خدمات می دهد و گزینه ای برای زبان کره ای دارد، اما این اقدامات هیچ ارتباطی با شرکت تابعه سابق آن ندارد.

الان رای بدهید!

در 9 ژانویه، یک رسانه کره جنوبی گزارش داد که Huobi Korea در حال آماده شدن برای خرید سهام Huobi Global و تغییر نام خود است. معامله گزارش شده باید شامل خرید 72 درصد از سهام Huobi Korea، متعلق به لئون لی، بنیانگذار Huobi Global، توسط چو کوک بونگ، رئیس شرکت Huobi Korea باشد.

مربوط: از آنجایی که شایعات اخراج شدید کارکنان تکذیب می شود، تردیدها در مورد آینده Huobi افزایش می یابد

Huobi Korea دومین صرافی بزرگ کشور بود که توسط آژانس اینترنت و امنیت کره در ژانویه 2021 تأیید شد. بر اساس گزارش News1، صرافی کره ای در میان نگرانی ها در مورد اثبات ذخیره شرکت مادر وارد عمل شد. گزارش منتشر شده در ماه دسامبر هوبی هفته گذشته مشکلاتی داشت. بنا بر گزارش ها، پس از خروج 6 میلیون دلاری، مجبور شد 20 درصد از نیروی کار خود را اخراج کند.


نویسنده: David Attlee

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉