کارت نقدی کریپتو به فیات Huobi و Solaris در اتحادیه اروپا راه اندازی شد

کارت نقدی کریپتو به فیات Huobi و Solaris در اتحادیه اروپا راه اندازی شد


کارت نقدی با پشتوانه ویزا به کاربران Huobi در منطقه اقتصادی اروپا (EEA) این امکان را می‌دهد تا از حساب‌های رمزنگاری شده در نقاط فروش در سراسر جهان پرداخت‌های خود را انجام دهند.

از آنجایی که فضای کریپتو به سمت جریان اصلی گسترش می‌یابد، پل زدن بین ارزهای دیجیتال و ارز فیات یکی از اولویت‌های بسیاری از موسسات مالی قدیمی است.

صرافی ارزهای دیجیتال Huobi اعلام کرده است که با سولاریس، یک ارائه دهنده خدمات مالی اروپایی، برای راه اندازی یک کارت نقدی کریپتو به فیات همکاری می کند.

برنامه تحریم شده ویزا به کاربران Huobi اجازه می دهد تا دارایی های دیجیتال خود را در محل فروش خود در سطح جهانی بازخرید کنند. کاربران ساکن در منطقه اقتصادی اروپا (EEA) می توانند از سه ماهه دوم سال 2023 به این کارت دسترسی داشته باشند.

EEA از 27 کشور عضو اتحادیه اروپا و همچنین ایسلند، لیختن اشتاین و نروژ تشکیل شده است.

الان رای بدهید!

آندریا راموینو، مدیر ارشد استراتژی سولاریس، در اظهار نظر خود به پیشرفت‌های آینده در همکاری با Huobi اشاره کرد.

“این تنها اولین قدم در مشارکت ما است زیرا ما مشتاقانه منتظر ارائه گزینه های پرداخت بیشتر برای کاربران در منطقه EEA و فراتر از آن هستیم.”

این اولین مجوز کریپتو به فیات نیست که برای ساکنان اتحادیه اروپا در دسترس است. در سال 2020، بایننس مجوز رمزنگاری به فیات مورد تایید خود را با ویزا راه اندازی کرد که به اروپایی ها اجازه می دهد مستقیماً از حساب های بایننس خود وجوه برداشت کنند.

مربوط: دومینیکا برای برنامه هویت دیجیتال خود با Huobi همکاری می کند

ویزای غیر اتحادیه اروپا یک مدافع فعال در بستن شکاف کریپتو-فیات بوده است. در اکتبر 2022، Blockchain.com شراکت خود را با Visa برای ارائه وام رمزنگاری که فقط برای ساکنان ایالات متحده در دسترس است، اعلام کرد.

قبل از رسوایی FTX، همچنین با ویزا برای ارائه کارت نقدی در 40 کشور همکاری کرده بود.

اخیراً، این ارائه‌دهنده خدمات مالی با شرکت فین‌تک ZELF برای راه‌اندازی یک کارت نقدی ناشناس با شارژ کریپتو کار کرد. این به کاربران امکان می دهد فقط با نام، ایمیل و شماره تلفن خود یک حساب جاری به دلار آمریکا باز کنند.

پیش از آغاز سال 2023، ویزا همچنین به ویژگی‌ای اشاره کرده بود که به کاربران امکان می‌داد صورت‌حساب‌های خود را به صورت خودکار از کیف پول رمزنگاری خود پرداخت کنند.


نویسنده: Savannah Fortis

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉