"سیگنال دهی و اعتبار سنجی عظیم" - مدیر اجرایی برتر اکتیویژن به ریاست آزمایشگاه های یوگا

“سیگنال دهی و اعتبار سنجی عظیم” – مدیر اجرایی برتر اکتیویژن به ریاست آزمایشگاه های یوگا


کایران وارویک، یکی از بنیانگذاران بازی نقش آفرینی بلاک چین ایلوویوم، معتقد است که آخرین استخدام آزمایشگاه یوگا برای گیم فای یک موهبت خواهد بود.

انتصاب یکی از مدیران ارشد Activision Blizzard به سمت رهبری در Bored Ape Yacht Club (BAYC) شرکت مادر Yuga Labs به عنوان یک موهبت برای تلاش‌های متاورس و نشانه دیگری از تأیید صنعت کریپتو تلقی شده است.

یوگا لبز در 19 دسامبر تایید کرد که رئیس فعلی و مدیر عملیاتی Activision Blizzard، Daniel Alegre را به عنوان مدیرعامل جدید خود منصوب کرده است. .

غول بازی اکتیویژن بلیزارد، که ارزش بازار آن تقریباً 60 میلیارد دلار است، طبق گفته یاهو فاینانس، مسئول بازی های محبوبی مانند Call of Duty، World of Warcraft، Diablo و Overwatch است. آلگره از سال 2020 در این نقش حضور داشته است.

کایران وارویک، یکی از بنیانگذاران بازی نقش آفرینی بلاک چین ایلوویوم، در دسامبر گفت. پیام این واقعیت که استخدام جدید Yuga Labs “برای همه GameFi بزرگ است” نشان می دهد که روند صعودی بعدی بازار کریپتو توسط بازی های مبتنی بر Web3 تقویت می شود.

اخبار بیشتر و بیشتری از بازی های سنتی در مورد ورود بازیکنان جدید به این عرصه به گوش می رسد. DeFi 2.0 عالی است. اما بازی روایتی خواهد بود که بازی بعدی را شروع می کند.»

اندرو سورو، معاون توسعه تجارت جهانی در شرکت فناوری بلاک چین Immutable، اظهار نظر مشابهی را در پاسخ به وارویک اضافه کرد و اظهار داشت که این انتصاب “یک سیگنال و اعتبار عالی برای این حوزه است.”

طرفدار NFT و شریک مدیر صندوق مشترک NFT Sfermion Andrew Steinwold جهمه اخبار “وحشی”.

او گفت: “کسی از این کالیبر به سمت حوزه NFT می‌رود تا ریاست یکی از شرکت‌های پیشرو را بر عهده بگیرد؟ این یک خبر عالی و یک سیگنال مثبت برای کل صنعت ما است.”

طبق اعلام 19 دسامبر یوگا لبز، الگره با بنیانگذاران یوگا لز ویلی آرونو و گرگ سولانو از نزدیک همکاری خواهد کرد.

ویلی آرونو، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه‌های یوگا، توضیح داد که آنها «مدتی است که در تعقیب فردی با مهارت‌های دانیل بوده‌اند» تا به «دید ما از متاورژن واقعاً قابل تعامل» کمک کنند.

آلگره گفت که مشتاقانه منتظر این نقش جدید است و افزود که محصول، مشارکت و IP شرکت نشان دهنده “فرصتی بزرگ برای تعریف متاورس” با دادن مالکیت هویت و دارایی های دیجیتالی به سازندگان و کاربران است. .

قرارداد او با بلیزارد در 31 مارس 2023 به پایان می رسد و در این زمان او به عنوان مدیر عامل آزمایشگاه یوگا به پایان می رسد. نیکول مونیز، مدیر عامل فعلی یوگا لبز، قرار است به عنوان یک شریک و مشاور استراتژیک باقی بماند.

مربوط: GameFi چگونه به رشد ارزهای دیجیتال و NFT کمک می کند؟

شرکت فناوری بلاک چین Yuga Labs که در سال 2021 تأسیس شد، کلکسیون‌های دیجیتالی را توسعه می‌دهد و احتمالاً به خاطر مجموعه‌های NFT Bored Ape Yacht Club (BAYC) و Mutant Ape Yacht Club (MAYC) مشهور است.

او در حال کار بر روی یک محصول متاورس به نام “دیگر ساید” است که از مکانیک بازی های جریان اصلی MMORPG و فناوری Web3 استفاده می کند.

Otherside در ماه جولای 4500 نفر را برای دموی فناوری “اولین سواری” خود جذب کرد. در 16 سالگی و توسعه دهندگان در مقاله ی پروژه گفتند که توسعه با مشارکت اعضای جامعه در آینده شکل خواهد گرفت.

در 15 نوامبر، این شرکت 10KTF، یک بازی NFT را خریداری کرد که توسط هنرمند دیجیتال مایک “بیپل” وینکلمن تاسیس شد.
نویسنده: Stephen Katte

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉