ارتقای شانگهای چگونه بر قیمت ETH تأثیر می گذارد؟ کارشناس توضیح می دهد


به گفته ویوک رامان، اگرچه در کوتاه مدت باعث فشار نزولی خواهد شد، اما ارتقای شانگهای برای قیمت اتر در میان مدت و بلندمدت بسیار مثبت خواهد بود.

به گفته اتریوم، در حالی که تأثیر منفی کوتاه‌مدتی بر قیمت اتر (ETH) خواهد داشت، ارتقای آینده شانگهای برای توکن بومی اتریوم بسیار صعودی خواهد بود زیرا سرمایه بیشتری را برای سهام‌داری جذب می‌کند و امنیت شبکه را بهبود می‌بخشد. محقق. ویوک رامان.

ارتقاء شانگهای، که برای 12 آوریل برنامه ریزی شده است، به اعتباردهندگان شبکه اجازه می دهد وجوهی را که از دسامبر 2020 برای ایمن سازی شبکه قفل شده اند، برداشت کنند. برای اتصال.

پس از شانگهای، حدود 18 میلیون ETH آماده برداشت خواهد بود. به گفته رامان، این می تواند در کوتاه مدت منجر به فشار فروش بر قیمت ETH شود.

با این حال، او خاطرنشان کرد که در دراز مدت، توانایی خرید مجدد اتر “ریسک سرمایه گذاری در ETH را به شدت کاهش می دهد.” به ویژه، سرمایه گذاران نهادی که قبلاً در سهامداری شرکت نداشتند، وقتی ETH از سهامداری حذف شود، احساس راحتی بیشتری خواهند کرد. سرمایه گذاری بیشتر برای سهام ETH باعث بهبود شبکه اتریوم در دراز مدت می شود.

رامان گفت: «هر چه دارایی‌های اثبات سهام محلی بیشتر در معرض خطر قرار گیرد، هزینه حمله به زنجیره بالاتر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیامدهای ارتقای اتریوم آینده، مصاحبه کامل را در کانال یوتیوب ما بررسی کنید و فراموش نکنید که مشترک شوید!

مجله: «انتزاع حساب» کیف پول‌های اتریوم را تقویت می‌کند: راهنمای Dummies


نویسنده: Marco Castrovilli

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید