چگونه در فصل شکرگزاری با اعضای خانواده در مورد ارزهای دیجیتال صحبت کنیم؟

چگونه در فصل شکرگزاری با اعضای خانواده در مورد ارزهای دیجیتال صحبت کنیم؟


تیم کوین تلگراف راهنمای خنده‌داری را تهیه کرده است که خوانندگان می‌توانند با شکاکان و علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال در طول تعطیلات در خانه از آن استفاده کنند.

این هفته در ایالات متحده، میلیون‌ها نفر از پیشینه‌های مختلف سیاسی و مالی برای اولین بار در چند ماه گذشته برای جشن شکرگزاری به دیدن اعضای خانواده خود می‌روند.

سوالات مرتبط با بازار برای افراد دارای فکر رمزنگاری “چرا موهایت را کوتاه کردی؟” می تواند به همین سرعت بیاید. یا “چرا دکتر نشدی؟” – به ویژه با توجه به فروپاشی عمومی بورس اصلی FTX و بی اعتبار شدن مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید. تیم کوین تلگراف یک راهنمای خنده‌دار «چگونگی» را گردآوری کرده است که خوانندگان آمریکایی می‌توانند هنگام تعامل با افراد بدبین و افراد کنجکاو در حوزه ارزهای دیجیتال به آن مراجعه کنند، اما صاحبان سایر کشورها ممکن است نکات مفیدی را نیز بیابند.

“SBF چیست؟”

با وجود تمام اختصارات سه حرفی که در اخبار شنیده‌اند، اعضای خانواده ممکن است باور کنند که مدیر عامل سابق FTX در واقع نماد سهام نیست – اما شخصی یک SBF Going To Jail (SBFP) راه‌اندازی کرده است. توکن در 21 نوامبر کمی بهتر از صرافی و رهبری آن عمل کرد و قیمت آن بیش از 66 درصد کاهش یافت. “SBF” مخفف “Sam Bankman-Fried” است که FTX بدنام را قبل از ورشکستگی به یکی از پیشروترین شرکت‌ها در حوزه کریپتو تبدیل کرد.

Bankman-Fried در 11 نوامبر، روزی که FTX اعلام ورشکستگی کرد، استعفا داد. او در حال حاضر در باهاما زندگی می کند و داستان ها و شایعات زیادی در مورد رابطه او با مدیر و کارکنان سابق وجود دارد. SBF ممکن است برای بازجویی و اتهامات احتمالی توسط مقامات دولتی به ایالات متحده مسترد شود.

“چرا از آن میمون های کارتونی پول در نیاوردی؟”

بسیاری در فضای کریپتو و فراتر از آن پیشنهاد کرده‌اند که بازار توکن تغییرناپذیر یا NFT در حباب است، اما موارد استفاده از این فناوری بسیار فراتر از پروژه‌هایی مانند Bored Ape Yacht Club است که مسئول بسیاری از تصاویری است که اعضای خانواده می‌بینند. وقتی داستان های NFT عادی می شوند. توضیح اینکه NFT ها می توانند احراز هویت برای محصولات دیجیتالی و فیزیکی فراهم کنند ممکن است کمتر از پاک کردن آخرین سیب زمینی شیرین از روی میز شام مهم به نظر برسد، اما اگر خوانندگان به دنبال یک مثال مرتبط در خانه هستند، این را امتحان کنید:

من شنیدم که الیزابت وارن می گفت که ارز دیجیتال اقتصاد را نابود می کند.

صرف نظر از تمایلات سیاسی شما، هیچ کس نمی تواند انکار کند که سناتور دموکرات الیزابت وارن یکی از بلندترین صداهای ضد رمزنگاری در کنگره است. سناتور ماساچوست در ۲۲ نوامبر در مقاله‌ای در وال استریت ژورنال گفت که وضعیت FTX باید یک زنگ هشدار برای تنظیم‌کننده‌ها باشد تا قوانین مربوط به صنعت کریپتو را اجرا کنند، علاوه بر این که دارایی‌های دیجیتال را با حملات پولشویی و باج‌افزار مرتبط می‌کنند. . بسیاری در این زمینه از سناتور به دلیل اتخاذ رویکرد “همه یا هیچ” در مورد دارایی های دیجیتال انتقاد کرده اند، که اغلب نمی تواند بین صرافی های متمرکز رو به جلو و پروژه های غیرمتمرکز ساخته شده بر روی بلاک چین تمایز قائل شود.

علیرغم بازار خرس ارزهای دیجیتال، بسیاری از حامیان صنعت باعث نمی‌شوند که شرکت‌هایشان به هم برسند، تمام دارایی‌های دیجیتال را نقد کنند و هیچ محصولی را که دارای آرم بیت‌کوین (BTC) باشد، نسوزاند. در واقع، بسیاری از کارشناسان موافق هستند که وضعیت مقررات و قوانین رمزنگاری در ایالات متحده باید به زودی مورد توجه قرار گیرد. اگر نظارت نظارتی بیشتری در Bankman-Fried و FTX وجود داشت، تأثیر بازار ممکن بود شدیدتر باشد.

طیف وسیعی از سیاستمداران، از جمله تد کروز، سناتور تگزاس و اندرو یانگ، نامزد سابق دموکرات ریاست‌جمهوری، آشکارا از رمزنگاری و بلاک چین حمایت کرده‌اند، اما احتمالاً والدین آنها در طول تعطیلات از آنها نمی‌پرسند که چه زمانی «یک شغل واقعی پیدا می‌کنند». .

چندین عضو تیم Cointelegraph در این مقاله مشارکت داشتند.
نویسنده: Turner Wright

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉