چگونه نهنگ های غول پیکر 770 اتریوم در Dogwifhat (WIF) اتریوم قبل از کاهش قیمت به دست آوردند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سکه محبوب Solana Meme coin Dogwifhat (WIF) توجه سرمایه گذاران نهنگ را به خود جلب کرده است که فرصتی برای سود بردن از شوق میم سکه در شبکه Solana می بینند. این همچنین باعث ایجاد موجی از سکه‌های میم با نام مشابه، مانند نسخه اتریوم توکن Dogwifhat شد.

با توجه به این زنجیره نگاه12 کیف پول جدید که به نظر “خودی” هستند، در Dogwifhat اخیراً راه اندازی شده در اتریوم، سودهای کلانی در حدود 770 ETH به دست آورده اند. این امر باعث ایجاد یک جنون خرید در میان سایر سرمایه گذارانی شد که امیدوار بودند بر این موج سوار شوند و با قیمت بالاتری بفروشند.

به گفته Lookonchain، در مجموع 12 کیف پول جدید 770 ETH به ارزش 1.77 میلیون دلار، تنها با 1.6 ETH یا 3694 دلار، در Dogwifhat مبتنی بر اتریوم، سود کردند. او می افزاید که این کیف پول ها دیروز ایجاد شدند و Dogwifhat را خریداری کردند که در Uniswap در بلوکی که توزیع کننده تجارت را آغاز کرد، راه اندازی شد.

سایر کاربران 12 دقیقه بعد شروع به خرید Dogwifhat مبتنی بر ETH کردند. به گفته Lookonchain، این 12 کیف پول 1.6 اتریوم (3694 دلار) برای خرید 24 میلیون Dogwifhat خرج کردند و 15.34 میلیون Dogwifhat را به قیمت 771.86 ETH (1.78 میلیون دلار) فروختند. هنوز 8.65 میلیون WIF در این کیف پول ها به ارزش 838000 دلار باقی مانده است.

Dogwifhat (WIF) مستقر در سولانا از زمان آغاز به کار خود بسیار هیجان انگیز بوده است و در مدت زمان نسبتاً کوتاهی نزدیک به 20000٪ افزایش یافته است. در 18 ژانویه 2024، Dogwifhat (WIF) به بالاترین حد خود یعنی 0.4625 دلار رسید.

بیشتر ارزش ممتیک توکن ناشی از ارتباط آن با تصویر سگ کلاهدار و همچنین اصطلاح عامیانه “کلاهدار” است که در محافل رمزنگاری گسترش یافته و توسعه یافته است.

Dogwifhat که در اصل در Solana مستقر بود، از اوج‌های اخیر سقوط کرده است زیرا سرمایه‌گذاران اولیه از سودهای کلان سود می‌بردند، از جمله آن‌هایی که میلیون‌ها دلار با یک سرمایه‌گذاری اولیه کوچک به دست آوردند. این کاهش تا زمان انتشار ادامه داشت و توکن WIF سولانا 10.2 درصد در 24 ساعت گذشته سقوط کرد و به 0.2234 دلار رسید. قیمت فعلی 51.64 درصد کمتر از بالاترین قیمت تاریخ است. علاوه بر این، قیمت فعلی 14,287.04٪ بالاتر از پایین ترین قیمت تاریخ 0.001555 دلار است که در 13 دسامبر 2023 تعیین شده است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید