این بازار نزولی چقدر برای استخراج بیت کوین سخت بوده است؟ گفتگوهای بازار را در کوین تلگراف تماشا کنید


با ما همراه باشید تا در مورد وضعیت فعلی بازار کریپتو، به ویژه از نظر بازار نزولی فعلی و استخراج بیت کوین صحبت کنیم. این برنامه توسط رئیس بازار Cointelegraph، ری سالموند، میزبانی می شود و مهمان ویژه این هفته درو وسک است.

در قسمت این هفته Market Talks، کوین تلگراف از درو ووسک، بنیانگذار VoskCoin، یک کانال یوتیوب ارز دیجیتال با بیش از 607000 مشترک استقبال می کند.

این هفته، از دیدگاه منحصر به فرد یک ماینر بیت کوین (BTC) به بررسی همه چیزهای رمزنگاری می پردازیم. ما مدیریت Vosk را در مورد آنچه که بر روی سود او به عنوان یک ماینر بیت کوین تأثیر می گذارد و چالش هایی که او در حال حاضر هنگام استخراج بیت کوین در خانه به جای یک ماینر صنعتی با آن مواجه است، درک می کنیم.

آیا در حال حاضر ارزش سرمایه گذاری در مزرعه استخراج خورشیدی با افزایش هزینه برق را دارد؟ ROI چیست و آیا استفاده از نیروی خورشید در طولانی مدت مقرون به صرفه تر است؟ Vosk نه تنها بیت کوین را استخراج می کند، بلکه تعدادی از سکه های دیگر را نیز استخراج می کند. ما می پرسیم که استراتژی ماینینگ برای زنده ماندن در این زمانه پر دردسر چیست؟

در مرحله بعد به سمت تامین مالی متمرکز (CeFi) و تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi) می رویم. ما می‌پرسیم که آیا او تحت تأثیر همه ورشکستگی‌های اخیر قرار گرفته است و راه‌حل اصلی او از همه اتفاقات چیست؟

با نزدیک شدن به سال 2023، در مورد تغییراتی که باید برای استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال ساده تر و مقرون به صرفه تر شود، بحث می کنیم. ما همچنین نگاهی به سال 2022 می اندازیم – آیا سخت ترین سال برای ماینرها بود و آیا تمام شده است یا بدترین سال در راه است؟

اگر قصد دارید وارد استخراج ارزهای دیجیتال شوید یا ریگ ماینینگ خود را بسازید، حتماً با ما همراه باشید زیرا ما اطلاعات بسیار خوبی برای هر کسی که به دنبال ورود به این فضا است، داریم. چه کسی بهتر از کسی که تمام فراز و نشیب های بازار را پشت سر گذاشته است و به معنای واقعی کلمه همه آن را برای استخراج بیت کوین گذاشته است، شما را راهنمایی می کند؟

فراموش نکنید که تا انتها منتظر همه پاسخ ها و موارد دیگر باشید. ما همچنین سوالات و نظرات شما را در طول نمایش دریافت خواهیم کرد، بنابراین مطمئن شوید که آنها آماده هستند.

پخش جریانی های Sunday Talks به صورت زنده هر پنجشنبه ساعت 12:00 بعد از ظهر به وقت شرقی (17:00 بعد از ظهر UTC) پخش می شود. هر هفته مصاحبه‌هایی را با برخی از تأثیرگذارترین و الهام‌بخش‌ترین افراد صنعت کریپتو و بلاک چین منتشر می‌کنیم. بنابراین مطمئن شوید که به صفحه یوتیوب کوین تلگراف برای همه ویدیوها و به روز رسانی های آینده ما سر بزنید و دکمه های لایک و اشتراک را بشکنید.


نویسنده: Cointelegraph

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید