«Memepool» کامل: در اینجا نحوه تنظیم هزینه های برداشت بیت کوین توسط صرافی ها آمده است


در بحبوحه افزایش هزینه های تراکنش بیت کوین، صرافی های ارزهای دیجیتال در حال انجام اقداماتی برای ارائه خدمات مناسب به مشتریان خود هستند.

در بحبوحه افزایش مستمر کارمزد تراکنش های بیت کوین (BTC)، برخی از صرافی های ارزهای دیجیتال برای تعدیل هزینه برداشت بیت کوین از پلتفرم های خود اقدام کرده اند.

مدیر پشتیبانی مشتریان این شرکت در 10 می در Reddit نوشت.

مدیر پشتیبانی گفت: “این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که برداشت ها در زنجیره به موقع پردازش می شوند.”

نماینده کراکن همچنین به لیست کارمزدهای عمومی برداشت ارزهای دیجیتال و حداقل مبلغ برداشت این شرکت اشاره کرد. طبق داده ها، کراکن برای برداشت بیت کوین 0.00035 BTC یا حدود 10 دلار کارمزد دریافت می کند که حداقل 0.0005 BTC یا 13 دلار است.

پشتیبانی Kraken در افزایش هزینه های BTC. منبع: Reddit

حداقل مقدار برداشت BTC در LN نیز به طور قابل توجهی با BTC غیر Lightning متفاوت است و از 0.00001 BTC یا کمتر از 1 دلار شروع می شود.

مدیر پشتیبانی همچنین به مشتریان توصیه کرد که از شبکه لایتنینگ (LN) به عنوان جایگزین استفاده کنند. گزینه LN که توسط Kraken در مارس 2022 به تصویب رسید، به کاربران اجازه می دهد بیت کوین را به صورت رایگان از پلتفرم برداشت کنند.

هزینه های برداشت بیت کوین و حداقل مقدار برداشت در Kraken. منبع: کراکن

هزینه های برداشت عمومی Kraken به طور قابل توجهی کمتر از سایر صرافی های اصلی است. یکی از سخنگویان OKX به کوین تلگراف گفت: صرافی کریپتو OKX بین 0.00096 BTC (26 دلار) تا 0.00192 BTC (53 دلار) برای برداشت بیت کوین هزینه می کند. حداقل مبلغ برداشت 0.001 BTC یا 27 دلار است.

OKX از اظهار نظر در مورد اینکه آیا صرافی به دلیل افزایش سریع هزینه های تراکنش بیت کوین، هزینه های برداشت را افزایش می دهد یا خیر، خودداری کرد. این پلتفرم همچنین LN را در سال 2022 پیاده سازی کرد.

کراکن تنها صرافی نیست که کارمزدهای برداشت بیت کوین را تنظیم می کند در میان ولگردی و ولگردی مداوم معاملات memecoin.

سخنگوی این شرکت در 10 می به کوین تلگراف گفت که صرافی ارز دیجیتال KuCoin از تعدیل پویا برای هزینه های برداشت BTC و حداقل مقدار برداشت استفاده می کند. این نماینده گفت.

سخنگو گفت: “در حال حاضر، کارمزد برداشت ما بین 0.00002 و 0.001 BTC و حداقل مبلغ برداشت 0.0005 BTC است.”

با توجه به اجرای شبکه لایتنینگ، KuCoin هنوز LN را مستقر نکرده است، اما ما فعالانه بازار را رصد خواهیم کرد و در صورت لزوم تنظیمات را انجام خواهیم داد.

کارمزدهای فعلی برداشت بیت کوین KuCoin مشابه هزینه هایی است که در صرافی های دیگر مانند Huobi یا Binance اعمال می شود.

مرتبط با: کوین بیس پپه را «نماد نفرت» می‌خواند که جرقه‌ای برای تحریم این مبادله شد

به دلیل ازدحام شبکه BTC، هزینه‌های برداشت در زنجیره افزایش یافته است. سخنگوی Huobi در 11 می به Cointelegraph گفت که هزینه برداشت فعلی 0.001 BTC است. Huobi هنوز لایتنینگ را پیاده سازی نکرده است. سخنگوی Huobi گفت: «شبکه لایتنینگ در حال حاضر در حال بحث است.

طبق اطلاعات عمومی، بایننس همچنین 0.001 بیت کوین (27 دلار) را به عنوان کارمزد برداشت بیت کوین دریافت می کند، در حالی که حداقل مبلغ برداشت 0.002 بیت کوین یا 55 دلار است.

با وجود کارمزدهای نسبتاً گران برای برداشت BTC، بایننس همچنان در بحبوحه ازدحام اخیر “memepool” با مشکلات عمده برداشت مواجه است. در 8 می، بایننس مجبور شد دو بار در عرض 12 ساعت برداشت را متوقف کند، زیرا 400000 تراکنش در استخر حافظه بیت کوین گیر کرده بود. رویدادها باعث شده بایننس به طور جدی پیاده سازی LN را در نظر بگیرد.

صرافی های متعددی از جمله Coinbase، Bybit و Crypto.com به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

مجله: آسیا اکسپرس: گناهان کشاورزی SUI جاستین سان، دویدن دیوانه وار PEPE، فلسفه صدف 3AC


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید